1. #1
  salimziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Eylül.2007
  Mesajlar
  16  Merhabalar arkadaşlar;
  Uzun bir aradan sonra bu sene 9.Sınıf Tarih dersine girmeye başladım. Ders programı değişmiş. Yıllık ödev yerine performans ödevi verilmesi gerekiyormuş. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. performans ödevi her dönem ayrı ayrı mı verilecek? Öğrencilere tek tek veya grup olarak verilebilir mi? Değrlendirme kriterleri nasıl olacak? 2. #2
  salimziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Eylül.2007
  Mesajlar
  16

  Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

 3. #3

  durum karışık bizler yıllık ödev gibi bazı öğrencilere verdik.bilen varsa bilgilendirirse seviniriz.kimse bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip değil gibi görünüyor.lütfen bilenler bizleri aydınlatsın.okul idareleri de bu konuda bilgili değil.

 4. #4
  karaman2288 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11.Eylül.2007
  Yaş
  43
  Mesajlar
  40

  Syn hocalarım aslında değişen bir durum yok sadece ek çalışma var. Şöyle ki, eskiden verdiğimiz yılık ödev isim olarak şimdi Proje ödevi oldu. Yine nisan ayında toplamak şartı ile 1 kez veriyoruz.Fakat her dönemde her öğrenci için veya grup oluşturulmuş öğrencilere (sınıf içerisinde grup) dönemde en az 1 olmak üzere performans ödevi verilmesi gerekiyor. Okuyunca da nonu tıpkı sözlü gibi e okul daki temrin-performans-uygulama(t-p-u) bölümüne girilecek.proje dediğimiz yıllık ödevimizin notu da e okulda ÖDEV bölümüne girilecek.Kısaca ilköğretimdeki performans ve proje ödevlerini lise ye de aktardılar.

Bu Konu için Etiketler

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap

Giriş

Giriş