1. #1
  Ali CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17.Nisan.2007
  Yaş
  28
  Mesajlar
  26  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
 2. #2
  BeyazZambak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  26.Eylül.2007
  Yaş
  45
  Mesajlar
  99

  Lisans Bitirme Tezim "Doğu Trakya'da Yunan Zulümleri" idi. Bu konuyu araştırmak için o zaman Başbakanlık Osmanlı Arşivi'nde 50 civarında Osmanlıca Belge; Taksim Atatürk Kütüphanesi'nde, Bayezit Devlet Kütüphanesi'nde ve özel bir kütüphane olan Hakkı Tarık Us Kütüphanesi'nde ise onlarca gazete inceleledim. Sonuçta çok güzel bir esercik ortaya çıkmıştı. Yukarıda anlatılan fotoğrafların ve bir başka konuda verilen Yunan Vahşeti ile hikayenin onlarcasını orada okudum. Gerçekten insanın kanını donduracak biçimde zulümler zinciri... Şimdi bakıyorum da, Ermeni Soykırım İddialarını ortaya atanlar, bu durumu niye görmezden gelirler. Hoş belkide kabahat bizim kendimizde... Biz Mustafa Kemal Paşa'nın "Yurtta Sulh, Cihan'da Sulh" ilkesini, "Yurtta Sus, Cihanda Sus" biçiminde algılayıp, "Hayır Diyemeyen" bir Türkiye ve Türk toplumu oluşturmuşuz.
  Pâdişâh-ı âlem olmak bir kuru kavgâ imiş <br />Bir Velîye bende olmak cümleden a&#39;lâ imiş<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; <br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Yavuz Sultan Selim

 3. #3
  ilteber81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  20.Ekim.2008
  Yaş
  38
  Mesajlar
  1

  yunan mezalimi okullarda gösterilen hiç bir tarih kitabında geçmez. neyi kimden saklıyoruz? yunanlılar doğduğu andan itibaren bize düşman yetiştiriliyorlar. bizse dünyada hiç düşmanımız yok maşallah herkes dost. hangi dünyada yaşıyoruz? mora da 20 bin insanımız katleden ve balkanlardan binlerce türkü ülkemize süren ve onlara türlü işkenceler yapanlara karşı çiçekmi uzatacağiz. japonlar çocuklarına eğitime başlamadan önce hiroşimaya götürüp nerden nereye ve düşmanlarının kim olduğunu gösteriyorlarki çocukları gerçeği kendi gözleri ile görsünler bizse gerçekleri saklıyoruz. buna bir dur demek için kendim araştırmaya başladım. yakınımdaki çocuklardan ulaşabildiğim kim varsa bunları açıklayacağim ve anlatacağim bu konuda özellikle resim ihtiyacım olacak yardımcı olursanız çok sevinirim.

 4. #4
  GenocideLies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13.Haziran.2011
  Yaş
  26
  Mesajlar
  5

  İlteber81 ulaş bana....Aynı amaca hizmet ediyoruz.Benim gibi düşünen insanların az da olsa oldugunu görünce seviniyrm

Bu Konu için Etiketler

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap

Giriş

Giriş