kıymetli arkadaşım bir son link çalışıyor diğerleri çalışmıyor .daha geri saymadan eror geliyor (yoksa ben mi indiremiyorum)

Alıntı altınbaş Nickli Üyeden Alıntı
    kıymetli arkadaşım bir son link çalışıyor diğerleri çalışmıyor .daha geri saymadan eror geliyor (yoksa ben mi indiremiyorum)

Error
    You want to download the following file:
    http://rapidshare.com/files/20053758...nli.part04.rar | 100431 KB

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

Türkçesi

Aşağıdaki dosya indirmek istiyorsanız:
    http://rapidshare.com/files/20053758...nli.part04.rar | 100.431 KB

Maalesef şu anda sunucularımız aşırı yük ve daha fazla download yarık olmayan kaldı-üye. Elbette daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Bazan bu mesaj geliyor. Bu linkin bozuk olduğunu değil, sistemin bedava indirmalari kısıtlamak için yaptığı bir uygulama. Bazen de 2 dakika sonra tekrar deneyiniz şeklinde mesaj da gelebiliyor. Yapılacak iki iş var. Ya ücrettini ödeyip Premium olunacak ya da sistemin az kullanıldığı gecenin ileri saatlerinde de indirmeye çalışılacak.

Sizi çok iyi anlıyorum. ben indirmek için çok uğraşmıştım. Belgesel Osmanlı tarihinin tamamını içermiyor, sadece Kuruluş Dönemini içeriyor. Belgesel 30 parça, 10 bölümden oluşuyor. Osmanlı Tarihinin tamamını içerir diye düündürüyor. Ben de tüm Osmanlı Tarihini içerdiğini düşünerek indirmiştim. Sonra tüm zahmet bunun için miydi diye düşünebilirsiniz.

&#39; ÇALIŞMADAN, ÖĞRENMEDEN, YORULMADAN, RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ MİLLETLER; EVVELA HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ VE DAHA SONRA DA İSTİKBÂLLERİNİ KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR...&#39;<br /><br />Mustafa Kemal ATATÜRK

ziberkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar şu an rapidin uyguladığı bir yöntem herkesi premium rapid almaya zorlamak. Bunda premium sahiplerinin büyük etkisi oldu kısacası beleş indirenler yüzünden indirmede sıkıntı çektiklerini şikayet edince rapid böyle bir yöntem uyguladı. Biraz bekletiyor. tekrar tekrar deneyin belki başarılı olursunuz ama premium sahiplerinin girmediği bir ana denk gelirseniz ne mutlu size. Selametle. Rapide ölüm yaşasın 4shared belki herşeyimizi buraya yüklersek rapid bu uygulamadan vaz geçer.

Not: indireceğiniz rapid sayfasını açın açık bir şekilde 1 dakika kadar bekleyin sonra free kısmına tıklayın, süre işlemeye başlayacaktır. Birincide olmazsa ikinci kez yanı şeyi deneyin illaki olacaktır. Selametle
    Allah'ım, huşu duymaz bir kalpten, dinlenmeyen bir duadan, doymak bilmeyen bir nefisten, faydası olmayan bir ilimden sana sığınırım.
    Linklerde Sorun varsa Lütfen Bildiriniz.(Konu İsmi Veriniz)

Arkadaşlar rahat indirmek isteyenler için bir yöntem daha söyleyeyim. www.majorshare.com sitesine girip "Rapidshare Downloader" programını indirin. Programı kurduktan sonra bağlantıları programa (link) ekleyin ve programın "Başla" tuşuna basın. Program geriye saymayı ve indirmeyi kendi başına hallediyor. Sizin yapacağınız tek iş; indirmek istediğiniz dosyaların bütün bağlantılarını programa eksiksiz eklemek. Çok kullanışlı ve bilgisayarı hiç kasmayan güzel bir programdır tavsiye ederim.

linkler ölü baska yerden indirme imaknimiz varmi acaba

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan Birinci 12