ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sitemize nasıl ulaştınız? Eğer var ise kısaca hikayesini alabilir miyiz?

Ben başlayayım. Malum ilk ulaşan benim.

2006 yılında Anadolu Lisesi öğretmen seçme sınavını kazandım ve bir anadolu lisesinde çalışmaya başladım. Müdürüm sağolsun hafta da 2 günümü boşaltınca bende bilgisayarla daha yoğun şekilde ilgilenmeye başladım. Öğrencilerimle daha rahat iletişim kurabilmek, ders notlarını, sınav sonuçlarını paylaşabilmek için bu siteyi kurdum. (Hatta eski üyeler bilir, sınav sonuçları diye bir bölümümüz vardı. Orada yazılı sonuçlarını açıklıyordum.) Daha sonra site geliştikçe gelişti ve bir öğrtemen sitesine dönüştü.

2007 yılının nisan ayında birisi bana bu site 2 yıl sonra 30.000 üyeye ulaşır deseydi, gülerdim herhalde. Şimdi ise 2010'da 100.000 üye olur mu diye düşünüyorum.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

umuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnterneti tararken tarih sitelerine bakıyordum.Sitemizi orda gördüm paylaşımlar hoşuma gitti.Ve o gün bu gündür sitedeyim.Zaten yönetiçilik başvurusu yaptım.Sağolsun İlteriş hocam kabul etti.....
    Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür; ama hiç kimse önce kendini değiştirmeyi düşünmez.<br />OFLU/TARİHÇİ<br /><br />

Ben sitemizin yeni üyelerindenim.Bir hafta bile olmamıştır belki.Sitemizi bir arkadaşın tavsiyesi üzerine buldum.Sıradan bir buluş hikayesi yani ))

raltar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben bu siteye kendim üye olmadım.Okulumuzun tarih zümresi yıllık planları temin için bu siteyi bulmuşlar ve benden e-posta adresimi istediler.Ben o sıralarda müdür yardımcılığı görevinde olduğum için çok yoğundum.Daha sonra merak edip siteyi bir inceliyeyim dedim.Doğrusu ilk defa bir paylaşım sitesine giriyordum.Tabi ilk çekingenlik ve bilgisizlik zamanla kaboldu.Yerini sevgi ve saygı aldı.
    Başlıgıg yükündürtümüz,tizligig sökürtümüz / Başlıya başeğdirdik,dizliye diz çöktürdük.

Tarih , tarih öğretmenleri yazarak google de tarih siteerini arıyordum.o sırada sıteyi biuldum.Bir ay felan sadece gönderilen mesajları okudum.İlk mesajımı göndermemin ardından artık sitenin bağımlısı olmuştum
    iyi olmak kolaydır,zor olan ADİL olmaktır!