Merhaba.Ben internetin bildiği adıyla Stress.Tarihle ilgilenmeyi seviyorum ve öğrenciyim.Aslında öğrenci bölmünde bir tanışma konusu açıcaktım ancak Tarih sevdalısı daha uygun geldi.Çünkü tarihi araştırmayı seviyorum.Sağlık okuyorum.Tarih konusunda eğitim almayacağım.Meslek olarak Veterinerlik düşünüyorum.Ancak tarihi araştırmayı,tarihin o ilginç hikayelerini keşfetmeyi o kadar çok istiyorum ki neredeyse mesleğimi değiştiricem.17 Yaşındayım.He tarih derslerini nasıl geçirdin bugüne kadar derseniz pek de iç açıcı bir cevap veremem.Çünkü bugüne kadar tarihe önem vermediğimi söylebilirim.Geçenlerde tarih kitaplarımı öyle bir karıştırırken ilginç hikayelere rastladım ve biraz daha baktığımda gerçekten güzel bir araştırma olacağını düşündüm.Bundan sonra bu forumdayım.Sizlerle birlikte tarihin arka odalarını araştırmak isterim.Umarım sizlerle iyi vakit geçirip beraber hoş bir paylaşım platformu oluştururuz.Hepinize saygı ve sevginizden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.Eğer bana sormak istediğiniz bir soru olursa bu konuya yazarsanız sevinirim.

Saygılarımla
[/b]