İlk olarak: bilgisayardershanesi.com bu siteyi bir gezmeniz iyi olur. İçerisinde sadece bu konuyla ilgili dersler değil; bilgisayarla alakalı herşeyi bulabilirsiniz. Bir nevi ders veren biri diyebiliriz.

Eğitim paketleri, Soru bankaları, xp kurulumu, püf noktalar, tanıtımlar, açıklamalar, Dream weaver, Eğitim kaynakları, Bilgi bankası, Donanım, Sürücüler, Exel dersleri kısacası aslında siz de bir göz atın ona göre karar verin. Yanlız birçok bilgiyi CD'ler içinde saklıyor yani almanız gerekiyor.

Diğer Site ise sanalkurs.net bu site biraz farklı benim hoşuma gitti. Site üyelik gerektiriyor. Ama ücretsiz, size kendinizin hazırlamasına izin verdiği bir ana sayfa veriyor. Eğlenceli. Burada daha kapsamlı dersler vermiş. Bilgiler güzel daha doğrusu yeni başlayanlar için iyi. Benim gibi. Burada da yine hem görüntülü hemde yazılı bilgi kaynakları sunmuş. Buna da zamanınız varsa bir göz atmanızı tavsiye ederim. İçinde Asp, Autocad, Bilgisayar, Delphi, Dreamweaver, Donanım, Flash, Javascript, Photo Shop, Visual Basic, Püf Noktalar gibi kısımlar var. Tabi bilgiler kısıtlı ama idare eder. Gerçekten bu siteyi bir gezin işnize yarayacak bir bilgi kesinlikle bulacaksınız.

Yine photo shop la ilgili güzel bir site içerisinde neler mi var kısaca değinelim. Menüler ve Araçlar içinde hangi işlevler var ve bunların görevi nedir? bize açıklamasını veriyor. Dersler kısmında, 32 tane örnek verilmiş misal olarak; (Alev yazı, Tv görüntüsü, çeşitli butonlar, resim eskitme, pas oluşturma, vida yapımı vb.) verebilirim. Örnekler kısmında sayfada hata vardı ama düzeltmiş olabilirler. Örnekler kısmında çeşitli Fontlar ve Pulug-in'ler verilmiş. Sık sorulan sorularda ise yaklaşık 26 soru ve cevap var. Buradan da kendinize uygun bir soru vardır elbet. Sitemizin adına gelince.

photoshop.sayfasi.com/

60 Resimli Anlatımlı Photosop Dersi

İndirmek İçin donanimmerkezi.com/dersler/update.php

Grafik Egitim Videolari İstemediğiniz Kadar

wz2k.co.uk/pages/downloads/index.php

7500 Tane Gif ßurada

gif-archiv.de

Dahasımı İşte Burda

prodraw.net/animation

animationfactory.com/animations

PHP-Nuke.Mambo.iPixie,Html,Flash vs...Yuzlerce TEMPLATE

Arkadaşlar web sitesi tasarlamaya yeni giren arkadaşlarıma yararlı olacak hazır web site kalıpları aşağıdaki linkler de mevcut kendinize ait site yapmak için fikir edinmek veya hazır şablonları kullanıp değiştirip yeni siteler yapmanız için ideal yararı olur umarım...

freelayouts.com/templates/hotstuff.php
freewebtemplates.com/temp...id=3&start=120
mastertemplates.com
templatesbox.com/download/template088.htm
free-flash-template.com/product/?SKU=ds988
steves-templates.com/templates2.html

Bir Site Daha 100click.com/template_frontpage.htm

YUZLERCE FREE AVATAR

psyhoza.as.ro/avatars.html

ÇESIT CESIT 1000 TANE AVATAR

gizlivadi.com/resim/avatar.htm

Selametle.

Linklerin başına http://www. koymayı unutmayınız.