Arkadaşlar,her ay zümre toplantısı yapıp yıl boyunca belirlediğimiz bir konuyla ilgili olarak rapor düzenleyecekmişiz ve bunu sadece tarih öğretmenleri değil matematk,fen vs.okuldaki tüm zümreler yapacakmış.Böyle bir duyum aldım okul idareme sordum ama haberimiz yok dediler.Bilgisi olan var mı acaba?
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum! Kanayan bir yara gördüm mü yanar tâ ciğerim, Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim! Adam aldırma da geç git, diyemem aldırırım. Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

raltar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuda resmi yazı gelen okullardaki arkadaşlar beni haberdar etti. Bazı okullara daha gelmemiş. Bende yazıyı okumadım henüz. Tüm derslerde ortak sınav yapılacağı için her ay zümre yapılması zaten gerekli bir uygulama. Ancak belirlenen bir konu ile ilgili rapor düzenlenmesi bilgisini anlayamadım. Bilgisi olan arkadaşlarımız varsa,paylaşırlarsa memnun olurum.
    Başlıgıg yükündürtümüz,tizligig sökürtümüz / Başlıya başeğdirdik,dizliye diz çöktürdük.

Alıntı raltar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda resmi yazı gelen okullardaki arkadaşlar beni haberdar etti. Bazı okullara daha gelmemiş. Bende yazıyı okumadım henüz. Tüm derslerde ortak sınav yapılacağı için her ay zümre yapılması zaten gerekli bir uygulama. Ancak belirlenen bir konu ile ilgili rapor düzenlenmesi bilgisini anlayamadım. Bilgisi olan arkadaşlarımız varsa,paylaşırlarsa memnun olurum.
    ortak sınavlarla alakalı bir şey değil benim duyduğum şey farklı.Şöyle ki her okul bir konu belirleyecekmiş ve bir yıl boyunca her ay o konuyla ilgili etkinlikler yapıp rapor hazırlanacakmış ve bunu sadece tarih zümresi değil okuldaki tüm branşlar yapacakmış.Ancak dediğim gibi okul idareme sorduğumda bilgimiz yok dediler ama duyum aldığım yerde sağlam bir kaynak.Belki de bayramdan sonra okullara yazı gelir.
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum! Kanayan bir yara gördüm mü yanar tâ ciğerim, Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim! Adam aldırma da geç git, diyemem aldırırım. Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bulunduğum ilçede tüm okullarda öğretmenler 8'er guruba ayrıldı. Her gurup daha önceden belirlenen bir kitabı hazırlayıp rapor yazıyor. Her ay her gurubun kitabı rotasyona uğruyor. Ama bu yerel bir proje mi genel bir proje mi bilemiyorum.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını