ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Değerli Üyelerimiz;

2016-2017 eğitim öğretim yılı tarih dersi yıllık planları her yıl olduğu gibi bu yıl da sitemiz tarafından yapılacaktır. Lakin;

- Lise 1. sınıflarda mart ayında (yanılmıyorsam) bir taslak program yayınlanmıştı.
    - Milli Eğitim hala kitap dağıtım çizelgesi yayınlamadı.

Yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı yıllık planların yayınlanmasına 5 eylül pazartesi günü başlanacaktır. Müfredat programlarında bir değişiklik olması halinde en kısa zamanda yeni planlar yapılarak üyelerimize gönderilecektir.

Yıllık plan yapımında bana yardımcı olmak için okulunuza gelen kitapların hangi yayınevine ait olduğu bu başlık altından veya tarihportali@gmail.com adresine mail yoluyla bildirebilirseniz sevinirim.

Yeni eğitim-öğretim yılınızın hayırlı olması dileğiyle.

www.tarihportali.org adına İLTERİŞ

Altın üyelik işlemleri için lütfen tıklayınız.
    Konu ilteriş tarafından (25.Ağustos.2016 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

merhaba sayın hoca

Çağdaş Türk devletleri ve İnkılap tarihi ders kitapları TOP yayıncılıktan, 9 sınıf tarih kitabı ise önceki yıllarda olduğu gibi BİRYAY yayınlarından gelmiş ben bizzat gördüm. fakat 10 sınıf tarih ve 11 sınıf tarih ders kitabı henüz gelmemişti. Bu da müfredatın değişmediğini gösteriyor. saygılar

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok teşekkürler hocam.

sayın hocam tüm kitapları görme imkanınız oldumu ? 11 sınıf tarih ders kitabı ile 10 sınıf tarih ders kitabı hangi yayın evinden gelmiş acaba ?

sayın hocam tüm kitapları görme imkanınız oldumu ? 11 sınıf tarih ders kitabı ile 10 sınıf tarih ders kitabı hangi yayın evinden gelmiş acaba ?
    Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler hocam.

Tarih 9 Bİryay yayınları, Tarih 10 Tuna yayınları,T.C.İnk.Tar ve Atatürkçülük Top yayıncılık, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Top Yayıncılık.

Tarih 9 Biryay yayınları, Tarih 10 Tuna yayınları,T.C.İnk.Tar ve Atatürkçülük Top yayıncılık, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Top Yayıncılık.

Genelde 9 biryay 10 tuna 11 ink top yayını galiba

Evet 9 biryay 10 tuna 11 ink top yayını. Yıllık planlarda bunlara göre olacak. Konu sıralamaları ve başlıklar değişmiş biraz.

Giriş

Giriş