Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sitemizde "ALTIN ÜYE" uygulaması başlamıştır.

İletişim: 0 530 233 68 22 (Sadece WhatsApp ve mesaj)

Lütfen ödeme yaptığınızda veya aşağıda linkini verdiğim formu doldurunuz . Böylece üyeliğinizin aktifleşmesi kolaylaşacaktır.

Bize Yazın

ALTIN ÜYENİN AVANTAJLARI:
    1- Online listesinde adınız farklı renkte gözükecektir. (yeşil)
    2- Sadece ALTIN ÜYE lerin görebileceği bir bölümünüz olacak ve orada ALTIN ÜYEler arasında sohbet ve paylaşımda bulunabileceksiniz.
    3- Direk site yönetimine ulaşabileceksiniz. (Msn adresi veya özel mesajla veya "ALTIN ÜYE" bölümü üzerinden)
    4- Özel mesaj gönderebileceksiniz. (Sınırsız sayıda. Normal üyeler özel mesaj gönderemez.)
    5- Sitedeki herhangi bir dosyayı direkt benden talep edebileceksiniz. Böylede download siteleri ile uğraşmayacaksınız.
    6- Tarafımdan yapılmakta olan planlara bana yazacağınız bir mesajla ulaşabileceksiniz.
    7- Kendi mesajlarınızı düzeltebileceksiniz.
    8- İstediğiniz avatarı kullanabileceksiniz
    9- Sitemizdeki dosyalarımızı Dosya Yükleme Sistemi - Yuklesene.org - Dosya Yukleme Sistemiadlı sitemizden beklemeden ve kırık linklerle uğraşmadan indirebileceksiniz. (Lütfen ödeme bildirimi yaparken Dosya Yükleme Sistemi - Yuklesene.org - Dosya Yukleme Sistemi sitemizdeki üye adınızı da bildiriniz. Böylece 20175-2018 eğitim-öğretim yılında premium üye olacak ve hiç beklemeden dosya indirebileceksiniz.

NASIL ALTIN ÜYE OLURUM?

LÜTFEN ÖDEME SONRASI İŞLEMLERİNİZİ BU BAŞLIK ALTINDAN TAKİP EDİNİZ.

"2017-2018 öğretim yılı ALTIN ÜYElik" ücreti 25 tl'dir. Ödemeyi aşağıdaki yollardan biri ile yapabilirsiniz.

1- Paypal ile Ödeme: İPTAL

Bize Yazın

2- Posta Çeki İle Ödeme:
    Aşağıda verdiğim hesap numarasına "2017-2018 öğretim yılı ALTINÜYElik" için 25 lira yatırmalısınız. Hesaba para yatırıken mutlaka açıklama kısmına sitedeki üye adınızı doğru (büyük küçük harf önemli değil) olarak yazmalısınız. Ardından ister bu başlık altından bilgi mesajı yazabilir, isterseniz aşağıdaki form ile bildirimde bulunabilirsiniz.
    Hesap No : 12787327

Bize Yazın

3- Banka Hesabına Ödeme: Aşağıda verdiğim hesap numarasına "2017-2018 öğretim yılı ALTIN ÜYElik" için 25 lira yatırmalısınız. Hesaba para yatırıken mutlaka açıklama kısmına sitedeki üye adınızı doğru (büyük küçük harf önemli değil) olarak yazmalısınız. Ardından ister bu başlık altından bilgi mesajı yazabilir, isterseniz aşağıdaki form ile bildirimde bulunabilirsiniz.

LÜTFEN EFT YAPARKEN İBAN VEYA HESAP NUMARAMI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

Bize Yazın

Banka Adı :işbankası
    İl : samsun
    Şube Adı: samsun - merkez
    Şube Kodu: 7300
    Hesap No : 2475927
    Alıcı Ad Soyad : Hasan BURAN
    IBAN: TR700006400000173002475927

NOT: Çeşitli ekiplerimizde yer alan veya sitemizdeki özgün çalışmaları ile sitemize değer katan üyelerimiz "altın üye"liğe otomatik olarak aktarılacaktır. Unuttuğum veya gözümden kaçan üyelerimiz olursa affola.

Saygılarımla

tarihportali.org adına İLTERİŞ
    Konu ilteriş tarafından (07.Eylül.2017 Saat 19:24 ) değiştirilmiştir.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

kullanıcı adı;berr3
    hesabınıza parayı yatırdım hocam...üyeliğimi yenilerseniz sevinirim...emekleriniz için de teşekkür ederim...

altın üyelik için ödemeyi yaptım. Yalnız üye adı velioğlu olarak belirtilmiştir. Zuleyhav olarak değerlendirmenizi rica ediyorum. Hayırlı çalışmalar.

İlteriş hocam, ben sargon07, öbür yıl 3 yıllık ücreti peşin yatırmıştım. 2017-2018 öğretim yılında Altın üyeliğimi aktif eder misiniz?
    Hayırlı bir öğretim yılı dileği ile kal sağlıcakla.

5 eylül 2017 saat 18 civarı samsun iş bankasındaki hesabınıza 25 tl eft yaptım..bu işlem beş sonrası olduğu için 6 eylül 2017 itibariyle kayda girdi..site üye adım ayn...altın üyeliğimin aktifleştirilmesini rica eder,çalışmalarınızda başarılar dilerim..

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sargon Hocam; Sizin üyeliğiniz devam ediyor.

Diğer üyelerimizden biraz zaman rica ediyorum. Özellikle lise 1 planı ciddi vakit alacak.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

Merhaba hocam tekrar belirtiyorum aidat ödememi velioglu olarak yaptım. Sitede Zuleyhav olarak üyeliğimin aktive edilmesini sağlarmısınız.
    Konu ilteriş tarafından (10.Eylül.2017 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.

hocam parayayı 06.09.2017 tarihinde eft yaptım üyeliğimin yenilenmesini istiyorum.kullanıcı adı:ismailulucan

hocam ismailulucan kulanıcı adım parayı yatırdım. üyeliğimi yenilermisiniz

2017-2018 öğretim yılı Altın Üyelik için 25 tl'yi bugün (06.09.2017) banka hesabınıza eft yaptım.
    Kullanıcı adı: kaçora
    altın üyeliğimi aktif hale getirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... Sonuncu