ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sene Başı Tarih Zümresinin Gündem Maddelerini E-Müfredata Girme

http://e-mufredat.meb.gov.tr adresine mebbis girişi yapınız. Ardından resimlerdeki işlemleri yapınız.

2018-2019 eğitim-öğretim yılı yıllık planlarına ulaşabilmek için lütfen tıklayınız.

PLAN VE ZÜMRE İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN 18-24 ARASI İletişim: 0 530 233 68 22 (Tercihen WhatsApp ve mesaj)

2. İŞLEM

3. İŞLEM

4. İŞLEM

5. İŞLEM

6. İŞLEM

7. İŞLEM

8. İŞLEM

9. İŞLEM

GÜNDEM MADDELERİ
    1.Açılış ve Yoklama
    2.Bir önceki öğretim yılına ait zümre kararlarının gözden geçirilerek, eksik yönlerin giderilmesi
    3.08.08.2018 tarihli MEB Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesinin gözden geçirilmesi
    4. Planlamaların; eğitim ve öğretimle ilgili mevzuat, okulun kuruluş amacı ve ilgili alanın öğretim programına uygun yapılması
    5.Atatürkçülükle ilgili konuların üzerinde durularak çalışmaların buna göre planlanması ile öğretim programlarının incelenmesi, programların çevre özellikleri de dikkate alınarak amacına ve içeriğine uygun olarak uygulanması, yıllık plan ve ders planlarının hazırlanması ve uygulanmasında konu ve kazanım ağırlıklarının dikkate alınması
    6.Derslerin işlenişinde uygulanacak öğretim yöntem ve tekniklerinin belirlenmesi
    7. Özel eğitim ihtiyacı olan öğrenciler için bireyselleştirilmiş eğitim programları (BEP) ile ders planlarının görüşülmesi
    8.Diğer zümre ve alan öğretmenleriyle yapılabilecek işbirliği ve esaslarının belirlenmesi
    9.Öğretim alanı ile bilim ve teknolojideki gelişmelerin izlenerek uygulamalara yansıtılması
    10.Öğrencilerde girişimcilik bilincinin kazandırılmasına yönelik çalışmaların yapılması
    11.Derslerin daha verimli işlenebilmesi için ihtiyaç duyulan kitap, araç-gereç ve benzeri öğretim materyallerinin belirlenmesi
    12.Okul ve çevre imkanlarının değerlendirilerek, yapılacak deney, proje ve gezi ve gözlemlerin belirlenmesi
    13.Öğrenci başarısının ölçülmesi ve değerlendirilmesi amacıyla sınav analizlerinin yapılması
    14.Sınavların, beceri sınavlarının ve ortak sınavların planlanması
    15.Öğrencilerin ulusal ve uluslararası düzeyde katıldıkları çeşitli sınav ve yarışmalarda aldıkları sonuçlara ilişkin başarı durumları
    16.Öğretim programları, okul ve çevre şartları dikkate alınarak eğitim kurumlarının kademe ve türüne göre proje konuları ve performans çalışmalarının belirlenmesi, planlanması ve bunların ölçme ve değerlendirilmesine yönelik ölçeklerin hazırlanması
    17.İş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin değerlendirilmesi
    18.Dilek ve temenniler, kapanış.

10. İŞLEM

11. İŞLEM

12. İŞLEM

13. İŞLEM

14. İŞLEM

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Giriş Sayfası.jpg
Görüntüleme: 475
Büyüklüğü:  60.8 KB (Kilobyte)  
    Konu ilteriş tarafından (05.Eylül.2018 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını