ziberkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba Arkadaslar Simdi Bize Bir Olaydan Bahsedecegim Cok Kolay Bir Metod
    Gunde 27 Dolar Kazanmak

Dünyanın en kolay para kazandıran sponsoru... Birçok ülkeden binlerce üye tarafından kullanılan bu sponsorluk için önce bir PayPal hesabı açtırmanız lazım.paypal.com adresine girerek bir hesap açın. Hesabınıza kredi kartı bilgilerini girmeden üye olabilirsiniz.
    Hesabı açtıktan sonra buraya tıklayarak dünyanın en çok kazandıran ortaklık programına ücretsiz üye olun. "Create A Free Account" yazan yere tıklayın ve formu şu şekilde doldurun:
    Username: Kullanıcı adınız /
    Password: 7-15 karakterli şifreniz /
    First name: Adınız /
    Last name: Soyadınız /
    Email Address: Email Adresiniz(Paypala verdiiniz e-mail adresinizle aynı olsun)
    ve en son da kutucuğun içine resimde gördüğünüz karakterleri girip "Create Free Account" butonuna tıklayın.
    Ve sonra aşağıda, üzerinde 4$ - 6$ ve bazı yazılar olan linklere tıklayın, "Start Survey" butonuna bastıktan sonra "Click For Web Site 1" e tıklayıp siteye göz atın, alttaki boşluğa ise it's a good site, really this is very nice, great site thisgibi ifadeler yazın.
    Tüm linklere aynısını yaptıktan sonra 27 dolarınız hazır olacak. 75 dolar olduğu zaman (3 kere aynı işlemleri yaptıktan sonra) "Reedem Money" e tıklayıp PayPal hesabınıza paranızı aktarın. İnternet üzerinden PayPal alışverişleri ile istediğinizi satın alabilirsiniz.

olay ilginç bu konuyu açan arkadaş bir sitenin moderatörü ve kendisinin denediğini söylüyor.
    Ben konu hakkında yorum yapmıyorum. ;Bilgisi olan arkadaşlar bizleri bilgilendirebilir. Selametle
    Allah'ım, huşu duymaz bir kalpten, dinlenmeyen bir duadan, doymak bilmeyen bir nefisten, faydası olmayan bir ilimden sana sığınırım.
    Linklerde Sorun varsa Lütfen Bildiriniz.(Konu İsmi Veriniz)

Hocam böyle mailler gördüm fakat gerçek olduğunu sanmıyorum...

ziberkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zaten özellikle buraya tıklayınız kısmını alt link olarak yerleştirmedim. Yanlışlara sebebiyet vermemek için. Selametle
    Allah'ım, huşu duymaz bir kalpten, dinlenmeyen bir duadan, doymak bilmeyen bir nefisten, faydası olmayan bir ilimden sana sığınırım.
    Linklerde Sorun varsa Lütfen Bildiriniz.(Konu İsmi Veriniz)