MAALESEF LİNK KIRIK.

Sevgili Hocalarım, okulda tarih kulübü olarak çıkardıgımız bu ilk sayı. Tüm öğretmen arkadaşlarımın yorumunu bekliyorum. Okulda tek kültür öğretmeniyim, ancak bu kadar becerdim. 2 sayı dan once siz değerli hocalarıma gösterip fikir almak istedim. Şimdiden yazacağınız yorumlara teşekkürler...

4shared.com - free file sharing and storage

Çok güzel olmuş .Ele aldınız konular, sayfa iç düzeni, resımler ve kullanılan kağıt ulusal yayın yapan dergılerden farksız.Tebrikler
    iyi olmak kolaydır,zor olan ADİL olmaktır!

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam tek kelime ile muhteşem olmuş. Hatta şöylede diye bilirim kıskançlıktan çatır çatır çatladım. Eminim ki 2. sayısı daha güzel olacaktır.

Ülkemde sizin gibi çalışan, üreten tarih öğretmenlerinin olması ben daha da şevklendiriyor.

Yanlız bunu buraya koymakla hata ettiniz gibi geliyor bana. Şimdi bu dergiyi nasıl yaptığınızı aşama aşama anlatmanız gerekiyor bana. Dedim ya kıskandım diye. Şimdi benimde yapmam gerekiyor.

Latife bir yana hocam. Yeni bir konu açıp planlama, tasarım(özellikle tasarım) ve baskı işlerini (+ sponsor -para-) nasıl hallettiğinizi anlatırsanız çok sevinirim.

Selametle.

YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

Alıntı İlteriş Nickli Üyeden Alıntı
    Hocam tek kelime ile muhteşem olmuş. Hatta şöylede diye bilirim kıskançlıktan çatır çatır çatladım. Eminim ki 2. sayısı daha güzel olacaktır.

Ülkemde sizin gibi çalışan, üreten tarih öğretmenlerinin olması ben daha da şevklendiriyor.

Yanlız bunu buraya koymakla hata ettiniz gibi geliyor bana. Şimdi bu dergiyi nasıl yaptığınızı aşama aşama anlatmanız gerekiyor bana. Dedim ya kıskandım diye. Şimdi benimde yapmam gerekiyor.

Latife bir yana hocam. Yeni bir konu açıp planlama, tasarım(özellikle tasarım) ve baskı işlerini (+ sponsor -para-) nasıl hallettiğinizi anlatırsanız çok sevinirim.

Selametle.

Hocam öncelikle çok çok teşekkür ederim.İnanın yazdıklarınızı okurken terledim(utandım).office 2007 de hazır bulunan publisher programında hazırladım.Publisher programında hazır tasarımlar var, çoğunu ordan kullandım.Ayrıca biraz da hayal gücü, yani zevkinize kalmış.Tavsiye ederim Publisher çok basit ve anlaşılır bir program.Yönetmeliğe göre okul aile birliği karşılaması gerekiyor.Fakat biz esnaftan yani sponsor işine giriştik tabi bu aşama biraz insanı terletiyor.Biliyorsunuz para istemek çok zorve esnafımızın da hali ortada.Vel hasıl esnaflarımız sağolsunlar çok yardımları oldu.Şöyleki; yarısını esnaftan yarısını da derginin satışından karşıladık.
    Yalnız hocam 2. sayımız için sizlerinde fikirlerini bekliyorum.
    Teşekkürler...

ziberkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hocam birçok dergi gördüm ama bu dergi profesyonelce hazırlanmış bir dergi. Üzerinde çok durulmuş ve emek verilmiş. Bir şeyler ekleyin demişsiniz ama ben eklemek değil daha çok yararlanmak isterim. Selametle
    Allah'ım, huşu duymaz bir kalpten, dinlenmeyen bir duadan, doymak bilmeyen bir nefisten, faydası olmayan bir ilimden sana sığınırım.
    Linklerde Sorun varsa Lütfen Bildiriniz.(Konu İsmi Veriniz)

Bütün hocalarım bu kadar övdüklerine göre eminim dergi çok güzeldir.Ben şu an dergiyi çok merak ediyorum.Ama vermiş olduğunuz linke tıklayıp linkin kırık olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım.Merakımı gidermem için linkin yenilenmesini rica ediyorum Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim...

SAYGILARIMLA...
    Ŧคгยкรคl

ziberkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tarih Dergisi tekrar yüklenmiştir. Selametle
    Allah'ım, huşu duymaz bir kalpten, dinlenmeyen bir duadan, doymak bilmeyen bir nefisten, faydası olmayan bir ilimden sana sığınırım.
    Linklerde Sorun varsa Lütfen Bildiriniz.(Konu İsmi Veriniz)

Hocam tekrar yüklendi diyorsunuz ama halen çalışmıyor.İlgilenirseniz inan çok mutlu olurum.Ben de şu an dergi çıkarma arifesindeyim ve bana da örnek olmuş olur..şimdiden sağolun...

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Normalde dosyalarda bir sorun yok hocam. Sorun aracı olarak kullandığımız www.4shared.com sitesinden kaynaklanmakta. Şu o siteye yüklediğimiz hiçbir dosyayı indiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

Yeni derginizi bekliyoruz..
    ALLAH&#39; ım!<br />Boşa bakanlardan<br /><br />Boşa susanlardan<br /><br />Boşa konuşanlardan eyleme

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 Sonuncu