Değerli Dostlar;
    Pdf dosyalarını kopyalamanın mümkünü var mı acaba? Kopyalamak ve yapıştırmak şekline dönüştürebilir miyiz? Yardımlarınızı bekliyorum, malum ben biraz noksanım bu hususta.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Estağfurullah hocam.

Eğer çok küçük bir alanı kopyalayacasanız. Alanı fare ile seçili hale getirip sağ tıklayarak "copy" yi seçip kopyalayıp, bir word sayfasına yapılştırabilirsiniz.

Ama uzun bir metinse aşağıdaki linke tıklayarak, adı geçen programı kullanmanızı tavsiye ederim.

http://www.tarihportali.net/tarih/do...e-t3917.0.html

Selametle.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

Çok teşekkür ediyorum Sayın Kağan, ancak verilen bağlantıyı sitede araştırırken denedim ,şimdide denedim ancak başarılı olamadım bende mi bir sorun var acaba? Virüs programı ile ilgili bir durum olabilir mi ? Başarılı olamıyorum.Seçili duruma getiremiyorum, sayfa üzerinde bir el işareti kaybolmuyor.

ziberkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sayın telleyay kullandığınız pdf den kayanaklanmaktadır. eğer 9.0 ı kullanırsanız copy özelliğini kullanabilirsiniz diğer versiyonlar izin vermemektedir. Abby fine reader 9.0 da işinizi görecektir ancak kullanacağınız versiyonun crackli olmasına ve kurulum sırasına dikkat etmeniz gerekmektedir. selametle eğer bulamazsanız buraya yazın yardımcı olalım. Selametle
    Allah'ım, huşu duymaz bir kalpten, dinlenmeyen bir duadan, doymak bilmeyen bir nefisten, faydası olmayan bir ilimden sana sığınırım.
    Linklerde Sorun varsa Lütfen Bildiriniz.(Konu İsmi Veriniz)