Kendim hazırladığım dosyaları paylaşmak istiyorum ama nasıl ve hangi dosya indirme programına nasıl göndereceğimi bilmiyorum.Yardımcı olurmusunuz.

Lütfen iletilerinizi tamamını büyük harflerle yazmayınız. Tarafımdan düzeltilmiştir.

umuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı berfo7636 Nickli Üyeden Alıntı
    Kendim hazırladığım dosyaları paylaşmak istiyorum ama nasıl ve hangi dosya indirme programına nasıl göndereceğimi bilmiyorum.Yardımcı olurmusunuz.

Lütfen iletilerinizi tamamını büyük harflerle yazmayınız. Tarafımdan düzeltilmiştir.

Sitemizi tam olarak gezsediniz aradığınız cevap mevcuttu.
    Aşağıdakı linkte aradığınız cevap var.

http://www.tarihportali.net/tarih/4s...m-t3510.0.html
    Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür; ama hiç kimse önce kendini değiştirmeyi düşünmez.<br />OFLU/TARİHÇİ<br /><br />

Sayın hocam haklısınız yine de teşekürler ancak bir sorunum daha var. Hazırladığım word belgeleri dosya halin de gondermek istedim kabul etmedi. Tek tek mi gondermem gerekir? Dosya halinde nasıl gonderilir? Tekrar teşekürler

Hocam, dosyaları sıkıştırıp yüklerseniz, hem yüklemesi hem de indirmesi kolay olur.

Kolay gelsin. Teşekkür ederiz.
    &#39; ÇALIŞMADAN, ÖĞRENMEDEN, YORULMADAN, RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ MİLLETLER; EVVELA HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ VE DAHA SONRA DA İSTİKBÂLLERİNİ KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR...&#39;<br /><br />Mustafa Kemal ATATÜRK

Galiba derdimi anlatamadım.
    Pek fazla anlamıyorum bilgisayardan yeni yeni öğreniyom. Dosyanın üzerinde sıkıştırma yaptım ama başka yerlere göderiyor.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O bilgisayarınızın ayarları ile ilgili hocam. Eğer göndermek istediğiniz dosya klasör halinde ise sıkıştırmalınız. Sıkıştırmak içinde dosyanın üstüne sağ tıklayıp "arşive ekle" sekmesini seçip yönergeleri takip ediniz. Dosyayı zipledikten sonra "umuro" hocamın yukarda verdiği linkten dosyayı aracı sitelere yükleyebilirsiniz.

Ama dosyanız sadece 1 word dosyası ise isterseniz sıkıştırmadan da gönderebilirsiniz, ama upload işlemi biraz daha uzun sürecektir.

Sorunun devamı halinde buradan veya msn üzerinden bildiriniz hocam. (Çevrimdışı olsam bile )

Saygılarımla.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

dosyları nasıl yüklüyoruz. ben girmeyeli epey zaman oldu, 4sharede baktım o da değişmiş. hangi siteden yükleyeceğiz. bir de yeni konu açmaya çalıştım sayfa birbirne giriyor. sorun nedir? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.