ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 23nc23 Nickli Üyeden Alıntı
    Bunlar nasıl 1 dönem 2 yazılı soruları olşuyor. Mübarekler ne çabuk kaynarcaya yetişmişsiniz yoksa sallamışsınız gelişi güzel soruları
    Bu nasıl bir yorumdur Allah aşkına. Sallamak nasıl bir tabir?

Alıntı axaturk Nickli Üyeden Alıntı
    SINIF TARİH 2 DERSİ II. DÖNEM II. YAZILI YOKLAMASI

bu 2. dönemin yazı o bi karışıklık olmasın bizim hoca burdan sorcakmış yazılıyı 2. dönemin bu

10. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları deill

Böyle bir mesaj yerine bir soralım bakalım Umuro Hocam'a "mesaj başlığındaki sınav ve yazılı sayısı ile yazılı başlığındakiler farklı hangisi doğru hocam?"
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

umuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu aralar ne hikmetse insanlar zahmet çekenlere saygı gösterip destek olacağı yerde laubali bir tarzda hem istemem hem yan cebime koy tarzında konuşmalar ile haddini aşan söylemlerde bulunuyor.Şunu kimse unutmasın;
    1) Ben ve bu sitedeki başta İlteriş Hocam olmak üzere diğer yönetici arkadaşlar herhangi bir ücret almadan sırf Allah rızası için paylaşımda bulunuyoruz.(En azından ben ücret almıyorum varsa alınan benim payımıda gönder İlteriş Hocam)
    2) Ben üç tane yöneticilik yaptığım sitede sizin bakışınızla "nede olsa bir enayi hazırlar" dediğiniz kişilerden biriyim ve her sene plan züme soru etkinlik vb paylaşımları epey bir zaman harcayarak sitede paylaşan biriyim.
    3)Ben bu işleri yaparken aynı zamanda bir sendikanın ilçe başkanlığı ,bir köy derneğinin sorumluluğu bir ocağın il yöneticiliğini yapmaktayım.Siz ve sizin giibilerin yapamadığı işleri ben bu kadar çok boş zamanda yapabiliyorum...............

Bu sebeple lütfen herkez haddini bilsin bir işin rahmetinden yararlanıyorsan en azından o işin zahmetini çekenlere saygılı olmayı öğrenin.....

Sorularınızı şayet normal bir uslup ile sorarsanız o soruların niçin o konulardan sorulduğunuda yazarım............

Saygılarımla
    Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür; ama hiç kimse önce kendini değiştirmeyi düşünmez.<br />OFLU/TARİHÇİ<br /><br />

Çok güzel teşekkür ederiz..

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan Birinci 12