Madem indiremiyoruz kendim yapayım dedim fakat bişeyde kararsız kaldım acaba meb bizden bu yılki planı nasıl hazırlamamızı bekliyor? Bu sene işlediğimiz gibi yani kaldırılan GTT dersi konularına göremi yoksa programını hazırlayıp kitabını basmadığı Ortaöğretim 11. Sınıf Tarih Dersi Öğretim Programına göremi?
    Ben GTT dersine göre hazırlıyacağım zaten yeni programı öyle hazırlamışlar ki ders kitabı olmadan işlenecek gibi değil.
    Sizin görüşleriniz nedir?

merhabalar,
    bence gtt dersi baz alınarak hazırlamak daha iyi olur,çünkü Meb bu konular ağırlıklı bir uygulama içinde gibi görünüyor.ama osmanlı tarihi konularıda yer alabilir gibi.

Gtt ve Osmanlı tarihi karışımı bir planın bu yıl uygulanabileceğini okudum bir yerde.bu bilgiyi de paylaşmak istedim.iyi çalışmalar.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı naydin81 Nickli Üyeden Alıntı
    Gtt ve Osmanlı tarihi karışımı bir planın bu yıl uygulanabileceğini okudum bir yerde.bu bilgiyi de paylaşmak istedim.iyi çalışmalar.
    Uygulanamaz hocam. Adı geçen müfredatlar kaldırılmıştır. Lütfen aşağıdaki dosyanın son paragrafını okuyunuz.

http://www.ziddu.com/download/636136...11_kk.pdf.html
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını