ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Necatibey Egitim Fakültesi 1910 yilinda Karesi Darülmuallimin adiyla egitim-ögretime baslamistir. Okul, Mustafa Necati Bey'in milli egitim bakanligi sirasinda yapimina baslanan bugünkü binaya 1932 yilinda tasinmis ve bu tarihten itibaren de Necatibey Ögretmen Okulu adini almistir.

Necatibey Egitim Fakültesi 1932-1982 yillari arasinda Necati Egitim Enstitüsü ve Necatibey Yüksek Ögretmen Okulu adlariyla ögretmen yetistirmeye devam etmis; 1982 yilinda da Uludag Üniversitesi'ne baglanarak Necatibey Egitim Fakültesi adini almistir.

Necatibey Egitim Fakültesi 1992 yilindan bu yana Balikesir Üniversitesi'ne Bagli olarak egitim-ögretim çalismalarini sürdürmektedir.

Necatibey Eğitim Fakültesinin imza etiketi hazırlanmıştır. Kullanmak için buraya tıklayınız.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1997 mezunuyum. Bizim dönemden bir tek Murat Ali Hocam kalmış okulda. Ellerinden öpüyorum.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

1996 mezunuyum

Bende 1998 Gündüz mezunuyum.
    Pâdişâh-ı âlem olmak bir kuru kavgâ imiş <br />Bir Velîye bende olmak cümleden a&#39;lâ imiş<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; <br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Yavuz Sultan Selim

Sosyalbilgiler öğretmenliği 2002 mezunuyum 1998'de Balıkesir Necati Bey Eğitim Fakültesin de üniversite öğrenim hayatıma başladım. . Necati Bey'den mezun olan arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bizden önce tarih öğretmenliği vardı. Bizim sosyalbilgiler öğretmenliği açılınca tarih öğretmenliği kapatılmıştı. Tarih öğretmenliğinde arkadaşlarım var. Sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Necatibeylilere... Buluşmak dileği ile sitede emeği geçen arkadaşlarımada sevgilerimi sunuyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Bayrakları bayrak yapan üstünde ki kandır.
    Mevcut olduğumuz kudret damarlarımızda ki asil kanda mevcuttur.
    Vatan sevgisi imandan gelir.
    Bu üç dize bizde ki tarih sevgisini özetliyor. Aslımla her zaman gurur duydum.Osmanlı dan Selçuklu ya Karahlı ya Göktürk'e Metehan'a
    Ramazan Osma Sinop-Gerza Sosyalbilgiler Öğretmeni
    Lütfen iletilerinizi tamamını büyük harflerle yazmayınız. Tarafımdan düzeltilmiştir.

Bu bölümü yeni gördüm... Ben de Uludağ Üniversitesi Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği 88 mezunuyum...

Karacabey Lisesi Tarih Öğretmeni İsmail Aslan ülkemizin hangi köşesine gitseniz mutlaka bir Necatibey mezunuyla karşılaşıyorsunuz bu çok güzel....

Ben 1991 mezunuyum. O zamanlar Fakülte Uludağ Üniversitesi'ne bağlıydı.

1994 necatibey mezunuyum. Bursa/ karacabey 'de görev yapıyorum. ismail hocama katılıyom nereye gitseniz mutlaka bir necatibey mezunu ile karşılaşırsınız.Yalnız 94 mezunlarına bu forumda rastlayamıyorum. Herhalde henüz göreve atanmadılar.

2003 sosyal bilgiler mezunuyum,selamlar

2002 sosyal bilgiler mezunuyum.Ben hemen göreve atandım ama hala tayini çıkmayan sınıf arkadaşlarımı görmek beni üzüyor.Tarihi hikaye gibi okuyup anlatmak yerine ondan ders çıkarıp geleceğe bakmak gerekir. Bütün arkadaşlara selamlar.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 Sonuncu