ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ekim ayında sorduğumuz sorunun çekiliş hazırlıklarını yaparken bir husus dikkatimi çekti. Gönderilen yanlış cevapların hepsi aynıydı. Daha sonra fark ettim ki; Bu yanlış cevapları hep o gün üye olup 5 dakika içinde soruya cevap gönderip, bir daha online olmayan üyeler göndermişti.

Bende google a bizim soruyu yazdım ve gördüm ki; kampanya takipçileri bir site kurmuşlar ve nerede bir kampanya veya ödül var birbirlerine söylüyorlar. Bizim soru ve yanlış cevapta orada yer alıyor.

Bunun üzerine ekim ayında soruya cevap veren tüm 1 günlük üyelerin yarışma haklarını ellerinden aldım ve kalan az sayıdaki yarışmacılarımızdan biri yarışmayı kazandı.

Bu olaydan bu yana da eylül ayı kazananı ile ilgili ne yapmalıyım diye düşünüyorum. (O da ilk gün cevap vermiş, tarih öğretmeni değil, kampanya içerikli bir sitesi var) Sonunda karar verdim eylül ayı kazananını diskalifiye ettim (yedeğinide) ve eylül ayı çekilişini tekrarladım. (Eylül ayı kazananının bir diğer diskalifiye sebebi ise aynı ip ye sahip bir üyenin daha bulunması ve aynı üyeninde eylül ayı yarışmasına katılmasıdır. -kısaca çift üyeliği var ikisiylede yarışmaya katılmış-)

Kazanan 1 numara ile Harut

Kimse kusura bakmasın. Vip üyelik sayesinde verebildiğimiz bu küçük hediyeleri tarih öğretmenlerine ve tarih sevdalılarına vermek varken "ödül avcılarına" kaptırmaya hiç niyetim yok.

Yukarıdaki aksaklığın önüne geçebilecek bir kural bulma adına yarışmaya 1 ay ara veriyorum. (Bulamaz isem yarışmayı bitirebilirim.)
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

Kazananı kur'a usulü mü yoksa başka bir yöntemle mi belirlediniz bilmiyorum ama layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim.
    Kabul buyurulursa eğer, ben bu hediyenizi sizin (İlteriş hocam) kendi öğrencilerinizden çalışkan, terbiyeli, efendi ve maddi durumu iyi olmayan bir çocuğumuzun lehinde feragat etmek arzusundayım. Bu ricamı kabul buyurunuz. O çocuğumuzun bir tebessümü benim için dünyalar kadar değerli olacaktır.

Saygı ve sevgilerimle...

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bayram dönüşü ilk işim bu olacak hocam. Belki bir fotoğraf bile çekinip buraya ekleriz.

Selametle.
    YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için tıklayınız.
    DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
    FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
    ALTIN ÜYE OLUN.
    AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

sevgili kardeşimi,vermiş olduğu karardan dolayı kutluyorum.gönlü tok insanlara her zaman ihtiyacımız var.allah razı olsun

ziberkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu davranışınız hala vefakar ve özveriyle çalışan inasanlarımızın varlığını bize bir kez daha hatırlattı. Sizleri gördükçe bizlerin de çalışma azmi bir kat daha artmaktadır. Teşekkürler. Selametle
    Allah'ım, huşu duymaz bir kalpten, dinlenmeyen bir duadan, doymak bilmeyen bir nefisten, faydası olmayan bir ilimden sana sığınırım.
    Linklerde Sorun varsa Lütfen Bildiriniz.(Konu İsmi Veriniz)