1. #1
  ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  16.Nisan.2007
  Yaş
  43
  Mesajlar
  6,615  Tarih dersini bir öğrencinin verebilmesi için Kıstasınız nedir? Sadece nota mı bakarsınız? Not + davranış mı? Not + derse katılm mı? Kombinasyonları çoğaltmak mümkün. Buyrun.


  YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
  FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
  ALTIN ÜYE OLUN.
  AYRINTILI BİLGİ İÇİN Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


  Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

 2. #2
  umuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01.Mayıs.2008
  Yaş
  36
  Mesajlar
  1,451

  Yazılı sınavlardan dolayı benim notlarım düşüktü lisede. O yüzden not,saygı,ödevler ve derse katılım olarak kıstaslarım var.Zaten not konusunda sıkıntı yaratmam.Hakeden fazlasını her zaman alır.
  Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür; ama hiç kimse önce kendini değiştirmeyi düşünmez.<br />OFLU/TARİHÇİ<br /><br />

 3. #3
  raltar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  22.Ağustos.2007
  Yaş
  48
  Mesajlar
  734

  Ben tarih dersinden öğrencinin kalması taraftarı değilim.Öğrencinin dersi geçebilmesi için her türlü yardıma hazırım.Çünkü tarih dersinin bir ders olmasının ötesinde öğrenciye milli şuur vermesi bakımından özel bir öneminin olduğuna inanıyorum.Bana göre tarihi bilgiler ve detaylar o öğrenci için merak ve sevgi oluşturulmadığı müddetçe unutulmaya mahkumdur.Öğrencinin dersten önce, ders öğretmenini ön plana alması dikkat edilmesi gereken bir başka nokta.Şayet öğrenci öğretmenini severse dersini de sevecektir.İşte dersi sevdirebilmek alacağı notlardan bence daha önemlidir.Tarih dersine olan sevgi ve ilgisini hissettiğim öğrencimi asla bırakmak istemem.Ancak,herşeye rağmen tarih dersinden kalmayı başaranlara hayret ediyorum.
  Başlıgıg yükündürtümüz,tizligig sökürtümüz / Başlıya başeğdirdik,dizliye diz çöktürdük.

Bu Konu için Etiketler

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap

Giriş