1300-1600 Avrupa Tarihi Sunusu (Şartlı Paylaşım)

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator
http://www.youtube.com/watch?v=5fVFh3vpLo8
Tarafımdan hazırlanan sunudan bir enstantane

Sununun özellikleri
Toplam 50 sayfadan oluşmaktadır. Bu sayfalar: 24 konu anlatım sayfası + 15 resim sayfası + 11 harita sayfasıdır. Sunu içinde sayfaların genelinde 39 resim bulunmaktadır. (Bunları bir kısmı flashdır.)
Sunun 2 numaralı sayfası "İçindekiler" bölümüdür. Bu bölümden konu başlıklarına tıklayarak istediğiniz bölüme geçiş yapabilirsiniz. Aynı şekilde her bölümden anasayfaya dönüş, ilgili haritaya veya resme geçiş linkleri bulunmaktadır.
Sunu soru cevap yöntemine göre hazırlanmıştır. Bütün eylemler kullanıcı tarafından tıklanılarak yapılmaktadır. (Yukarıdaki filmdeki her eylem tıklanılarak yapılmıştır.

Paylaşımın Şartları
Aşağıdaki şartlardan birini yerine getirmeniz halinde sunu sizin adınıza düzeltilecek. Sadece ilk sayfanın sağ altında "ilteriş" yazacak biçimde şifrelenerek adresinize postalanacaktır. Şartlar:

1- Sitemizde 75 paylaşım yapma: Paylaşımdan kastımız tarihi değer taşıyan ve daha önce sitemize gönderilmemiş olan mesajlar göndermenizdir. Bu eylemi gerçekleştirip özel mesajla bana bildirdiğiniz takdirde mesajlarınız incelenecek. Şartlara uyuyor ise "sunu"nuz size ulaştırılacaktır. (Neler paylaşım sayılmaz: Teşekkür içeren mesajlar, herhangi bir mesaja cevap vermek için yazılan mesajlar(belge ile cevap veriyor iseniz sayılır) meclis-i talebe, istek ve önerileriniz, soru(nu)m var, forum kullanımı, anketler, hoşgeldiniz, mezun olduğunuz okul, ülkeler ve iller tarih, tarih sözlüğü bölümlerine yazılan mesajlar paylaşım olarak kabul edilmeyecektir.)

2- 5 ytl: Bu seçeneği değerlendirmek istiyorsanız tarihportali@gmail.com'a mail atınız. (Buradan elde edilecek gelir sitemizin ve okulumuzun tarih kulübünün giderleri için kullanılacaktır.)
 
E Çevrimdışı

Evliya Çelebi

New member
Ynt: 1300-1600 Avrupa Tarihi Sunusu (Şartlı Paylaşım)

Sayın hocam, güzel bir çalışma hazırlamışsınız. Elinize sağlık. Avrupa tarihi sunumundan bana da gönderirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
 
ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator
Ynt: 1300-1600 Avrupa Tarihi Sunusu (Şartlı Paylaşım)

"Sitemizde 75 paylaşım yapma" şartını yerine getirmiş bulunuyorsunuz. Sunuyu size ulaştırabilmem için lütfen "özel mesaj"larınıza bakınız.
 
Geri
Üst