1. #1
  ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  16.Nisan.2007
  Yaş
  46
  Mesajlar
  6,752  Sitemizde "PLATİN ÜYE" Uygulaması başlamıştır.

  İletişim: 0 530 233 68 22 (Sadece WhatsApp ve mesaj)

  Lütfen ödeme yaptığınızda veya aşağıda linkini verdiğim formu doldurunuz . Böylece üyeliğinizin aktifleşmesi kolaylaşacaktır.

  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

  PLATİN ÜYENİN AVANTAJLARI:
  1-
  Yeni müfredata uygun planlara ulaşabileceksiniz.
  2- Planların tarafımdan e-müfredat sistemine yüklenir. Siz hiçbir işlem yapmazsınız. (Bazı okullar e-müfreda giriş yapılmasını istemeyebilir. İdarenizin böyle bir talebi yoksa lütfen altın üyelik işlemi yapınız.)
  3- Zümre e-müfredat işlemlerinin tarafımdan yapılmasını talep edebilirsiniz. (E-müfredatta zümreyi tamamlamadan plan girişi yapamazsınız.)

  NEDEN PLATİN ÜYE?
  Üyelerimizden bir kısmı e-müfredatı kullanma konusunda sıkıntı yaşadıklarını belirtmekte ve yardım talep etmekteler. Bizde sizin adınıza bu işleri yapıyoruz.

  E-MÜFREDAT GİRİŞİ NASIL YAPILACAK?
  E-müfredat girişi yapabilmem için sizin ile telefonda görüşüp mebbis bilgilerinizi almam gerekiyor. Bu durumda yeni bir soru ortaya çıkıyor. Bana nasıl güvenipte mebbis bilgilerinizi vereceksiniz?
  1. YOL: Bir çoğunuz ile yıllardır tanışıyoruz. Arzu eden arkadaşımız ile telefonda görüşürüz direk şifresini verir e-müfredattaki işlemlerini tamamlarım. İşim biter telefonla size ulaşırım mebbis şifrenizi değiştirirsiniz.
  2.YOL: Yine arzu eden arkadaşımız ile telefonda görüşürüz facebookta arkadaş oluruz, kendisine özel FACEBOOK canlı yayın açarım. Canlı yayında tüm işlemleri takip eder. İşlemler tamamlandığında ben sistemden çıkış yaparım. Arkadaşımıza mebbis şifresini nasıl değiştireceğini anlatırım ve iş biter.

  E-MÜFREDAT İŞLEMLERİMİ KENDİM YAPARIM. SADECE PLANLARA ULAŞMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ ALTIN ÜYELİK İÇİN BURAYA Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

  NASIL PLATİN ÜYE OLURUM?


  LÜTFEN ÖDEME SONRASI İŞLEMLERİNİZİ BU BAŞLIK ALTINDAN TAKİP EDİNİZ.

  "2018-2019 öğretim yılı PLATİN ÜYElik" ücreti 100 tl'dir. Ödemeyi aşağıdaki yollardan biri ile yapabilirsiniz.

  1- Posta Çeki İle Ödeme: Aşağıda verdiğim hesap numarasına "2018-2019 öğretim yılı PLATİN ÜYElik" için 100 lira yatırmalısınız. Hesaba para yatırıken mutlaka açıklama kısmına sitedeki üye adınızı doğru (büyük küçük harf önemli değil) olarak yazmalısınız. Ardından ister bu başlık altından bilgi mesajı yazabilir, isterseniz aşağıdaki form ile bildirimde bulunabilirsiniz.
  Hesap No : 12787327

  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  2- Banka Hesabına Ödeme: Aşağıda verdiğim hesap numarasına "2018-2019 öğretim yılı PLATİN ÜYElik" için 100 lira yatırmalısınız. Hesaba para yatırıken mutlaka açıklama kısmına sitedeki üye adınızı doğru (büyük küçük harf önemli değil) olarak yazmalısınız. Ardından ister bu başlık altından bilgi mesajı yazabilir, isterseniz aşağıdaki form ile bildirimde bulunabilirsiniz.

  LÜTFEN EFT YAPARKEN İBAN VEYA HESAP NUMARAMI YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  Banka Adı :işbankası
  İl : samsun
  Şube Adı: samsun - merkez
  Şube Kodu: 7300
  Hesap No : 2475927
  Alıcı Ad Soyad : Hasan BURAN
  IBAN: TR700006400000173002475927

  LÜTFEN; 13 yıldır bu siteyi yönetiyorum. Her sene altın ve Platin üyelik konusunda haddini aşan yorumlar yapılıyor. Hoşunuza girmeyen bir durum varsa siteden çıkış yapabilirsınız.


  Saygılarımla

  tarihportali.org adına İLTERİŞ  Konu ilteriş tarafından (05.Eylül.2018 Saat 21:08 ) değiştirilmiştir.
  YAZILI KAĞIDI HAZIRLAMAK NE KADAR ZAMANINIZI ALIYOR? Soru Bankamızı ziyaret etmek için Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  DOSYA İNDİRMEKTE SIKINTI MI YAŞIYORSUNUZ?
  FORUMA DESTEK OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?
  ALTIN ÜYE OLUN.
  AYRINTILI BİLGİ İÇİN Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...


  Ölmek yenilmek değil yüceltmektir şanını

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML SiteMap

Giriş

Giriş