ABBYY FineReader 9.0 Professional Türkçe [Full]

A Çevrimdışı

adana

New member
ABBYY FineReader 9.0 Professional Türkçe [Full]


Program bir harika. Toplamda 345 MB

ABBYY FineReader 9.0, üstün özellikleri bir arada barındıran, gelişmiş, kaliteli bir OCR yazılımıdır. Program ile scan edilmiş bir resmi text haline sıfır hata ile dönüştürebilmenin keyfini yaşayın. Dünya üzerinde pek çok kurum ve kişi tarafından tercih edilen ABBYY FineReader, 9.0 sürümü ile birlikte kendini tekrardan kanıtlıyor. Gelişmiş arayüzü, Türkçe desteği, El yazı okuma desteği programın sadece bir kaç özelliğinden biri.


Programın mantığı


İstediğiniz resmi tarar. Ardından yazıya çevirir. Son olarak harflerine kadar ayırır ve sıfır hata bırakarak işlevini tamamlar. Bu kısımdan sonra dosyanızı bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.


Özellikler


Programın kelimeleri tanıma doğruluğu son sürüm ile birlikte en son aşamaya yükselmiştir. Örneğin; elinizde bir adet gazete sayfası var. Bu sayfadaki yazıları bilgisayarınıza aktarmak istiyorsunuz. Program bu noktada gerekeni yapıyor ve hata kaybı oluşmaksızın her heceyi doğu orantıda ayırıyor. Ayrıca gazete sayfasındaki resimleri ve fotoğrafları da ayırt edebiliyor. Geriye grafiklerden ve boşluklardan arınmış, tertemiz bir metin kalıyor. Bu metni artık istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.


PDF dosyaları da dönüştürebiliyorsunuz. Programın 100'ü aşkın dil desteği bulunuyor. Ayrıca Türkçe'ye de çevirebiliyor. Pek çok üniversite öğrencisi tarafından da tercih ediliyor. Mesela, elinizdeki tezlerin kaynaklarını program ile metin haline çevirebilirsiniz. Kitap özeti, ödev çalışmaları, tablo düzenlemeleri, makale düzenlemelerini öğrenciler bu programla kolaylıkla halledebilir. Veya elinizde Türkçe el yazısı ile yazılmış bir yazı var. Bu yazıyı okumak da zorlanıyor ya da düz bir metin haline çevirmek istiyorsunuz. Bunu da ABBYY FineReader ile yapabilirsiniz.


En büyük özelliklerinden bir tanesi ise Fotoğraf makinesi ile çekilmiş orjinal görüntüleri çevirmesidir. Makine ile çektiğiniz bir dökümanı bile otomatik olarak yazıya dönüştürebilirsiniz.


Programın özelliklerinden bir diğeri açıları yamuk resim ve fotoğrafları düzgünleştirebilmesi. PDF formatlı bir dosyayı taradıktan sonra Word, Excel gibi programlara da dönüştürebilirsiniz.


Program kullandıkça kolaylaşıyor.
Çeviriler ve dönüştürme hizmeti olabildiğince hızlıdır.
Son sürümü ile Vistaya uyumlu hale getirildi
Yüzlerce kez yazılım firmalarınca ödüllendirildi.


http://rapidshare.com/files/121834942/ABBYY_FineReader_9.0_Pro__Tr___Full_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/121841655/ABBYY_FineReader_9.0_Pro__Tr___Full_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/121848277/ABBYY_FineReader_9.0_Pro__Tr___Full_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/121853257/ABBYY_FineReader_9.0_Pro__Tr___Full_.part4.rarALINTIDIR.
 
raltar Çevrimdışı

raltar

Super Moderator
Ynt: ABBYY FineReader 9.0 Professional Türkçe [Full]

Sayın Hocam,linklerde bir sorun var.Kontrol edermisiniz. " The file could not be found. Please check the download link." diye bir yazı karşımıza çıkıyor.Saygılar.
 
A Çevrimdışı

adana

New member
Ynt: ABBYY FineReader 9.0 Professional Türkçe [Full]

Hocam, linkleri yeniledim. Umarım sorun çıkmaz.
 
Geri
Üst