Acıların Google'ı

V Çevrimdışı

Vanlı65

New member
İnternette surf yaparken bu haberi gördüm ve tıkladım tıklamamla gülmeye başlamam bir oldu yani... ;D ;D ;D Muhakkak sizlerde görmelisiniz diye buraya koydum...

Bir forum google'u düzenleyip böyle bir şey yapmış ama mükemmel komik olmuş tebrik ediyorum onları...http://kafeboard.googlepages.com/google.htm bu sitede çok komik
 
E Çevrimdışı

esaRet__

New member
Dizi, Filmlerin Toplumu

ZUHAHAHA ;D ;D.Cidden harika yahu, iyi iş yapmış adamlar.

Her şey bir kenara yeni davamız Küçük Emrah.Onunla acıyı tattık küçük yaşta, onunla güldük, mutluluğu onunla paylaştık.Annesini biz de aradık orada burada, kardeşi Gülcan'a bebek aldık.Hapishanedeki babasına temiz çamaşır götürdük.Emrah'ı evlat edinmek isteyen aileler bile oldu.Fakat Emrah küçüktü, gururluydu, annesini aratmadı bize, Gülcan'a alınan bebekleri çöpe attı bırak onu Gülcan ben sana yenisini alırım diyerek.Babasına götürülen temiz çamaşırları Ermeni malı diye yutturarak giymesine izin vermedi.

Evet Emrah henüz küçüktü ama yüreği bir dev gibiydi.Hep kendi çalıştı, hep kendi yıprandı.Ailesine bakmak için elinden geleni yaptı.Onun bunun yardımına muhtaç olmadığını gösterdi.Yolda yürürken arkasından bağıran, terbiyesiz şeyler söyleyen arkadaşlarına kulak asmadı.Sahilde bankta oturup ağlarken yoldan geçen bir yaşlı teyzenin uzattığı mendili bile kabul etmedi Küçük Emrah.

Evet arkadaşlar Emrah bu küçük yaşına rağmen hepimizin yüreklerini fethetti.Yetimlerin babası oldu.Türkiye sorunlarını unutup Emrah'a odaklandı.Elden gelen her şey onun için yapılacaktı.Sırf Emrah mutlu, umutlu olsun diye.O sırada Türkiye bombalansa bile kimsenin umrunda değildi.Başta da dediğim gibi davamız Küçük Emrah ve diğerleri idi.Hala da öyle değil mi ??
 
S Çevrimdışı

[sadohan]

New member
Ynt: Acıların Google'ı

Paylaşım için saol gerçekten iyi bir çalışma gülmekten öldüm ;D ;D
 
N Çevrimdışı

nadif

New member
Ynt: Acıların Google'ı

Gerçekten çok komik ve acıklı.Sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün.
 
U Çevrimdışı

ulubey

New member
Ynt: Acıların Google'ı

Vanlı nerden geldi aklına ya ;D gül gül öldüm ;D ;D ;D
 
V Çevrimdışı

Vanlı65

New member
Ynt: Acıların Google'ı

Yanlız bi konuya dikkat çekmek istiyorum forumu bu şekile sokan ben değlim tamamen tesadüf sonucu rastladım
 
Geri
Üst