F Çevrimdışı furkanözyürek New member 24 Eyl 2007 #1 Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü
C Çevrimdışı cem ali New member 8 Ağu 2008 #2 Ynt: Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü Ben 1988 Anadolu Üniversitesi Fen-Ed. Fak. Tarih Bölümü Mezunuyum. Şu anda Bartın da okul müdürü olarak görev yapıyorum. Tüm mezunlara selamlar.
Ynt: Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü Ben 1988 Anadolu Üniversitesi Fen-Ed. Fak. Tarih Bölümü Mezunuyum. Şu anda Bartın da okul müdürü olarak görev yapıyorum. Tüm mezunlara selamlar.
D Çevrimdışı demre New member 25 Eki 2009 #3 Ynt: Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü ben 1992 Anadolu üniversitesi Fen- Ed Fakültesi Tarih bölümü mezunuyum.Karabük'te Tarih öğretmenliği yapıyorum.
Ynt: Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü ben 1992 Anadolu üniversitesi Fen- Ed Fakültesi Tarih bölümü mezunuyum.Karabük'te Tarih öğretmenliği yapıyorum.
S Çevrimdışı sibelim New member 28 Eki 2009 #4 Ynt: Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü merhaba ben de anadolu tarih 2002 mezunuyum .şimdi ankara da görev yapıyorum.
Ynt: Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü merhaba ben de anadolu tarih 2002 mezunuyum .şimdi ankara da görev yapıyorum.