Çanakkale İle İlgili Belgesel (İstek)

T Çevrimdışı

tarihci37

New member
18 Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili acil bir belgesel gerekiyor.15-20 dk lık bir belgesel yardımlarınızı bekliyorumTeşekkür ederim

Değerli Üyemiz yeni bir konu açmadan önce formdan ilgili bölüme yöneliniz. Böylece size daha kısa zamanda ulaşmış oluruz. Konu tarafımdan ''Tarih Konuları Hususunda Soru(nu)m Var'' adlı bölüme taşınmıştır.Gösterdiğiniz dikkatte şimdiden teşekkürler.
85110186158111205586309bo4.png

Sayın üyemiz bize kızacak ama  :) yukardaki ricanın yanında benimde bir ricam olacak. Lütfen sorununuz ile ilgili başlık atınız. Böylece daha hızlı cevap alabilirsiniz. Başlık tarafımdan içerikle bağlantılı hale getirilmiştir.
8823024841271197386601pf4.png

T Çevrimdışı

TATAMA

New member
Ynt: Acil Yardım Lütfen!!!!

Filmler ve belgeseller bölümünden bakabilirsiniz.

ziberkan Çevrimdışı

ziberkan

Super Moderator

Hocam konu Osmanlı Devleti Çöküş dönemi Sunuları arasına, siz, istekte bulunmanızdan hemen sonra konulmuştur. Oraya bakmanız gerekliydi. Ne yazık ki biz sitete konu açtığınız yere değil, konunun açılması gereken yere konuları yüklüyoruz. Selametle

Hocam bir de ölü linkleri yazarsanız elimizden geldiğince yeniden yükleyebiliriz.

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Kağan
Yönetici

"tarihci37" Hocam

Filmler ve belgeseller bölümündeki metaryellerimizin çoğu you tube üzerindedir. Şu an da bu siteye erişim mahkeme kararı ile engellenmiştir. Bu sebeple linkler çalışmamaktadır.

Selametle.

Geri