J
Çevrimdışı
jupiter399
New member
Merhaba arkadaşlar. Sitede birçok arkadaşın gönderdiği ders notu var. Ders anlatımı sırasında bunları öğrenciler hazır olarak versek-bazı dersaneler bunu yapıyor-nasıl olur.
Anadolu lisesinde görev yapıyorum. Özellikle çocuklar not tutmasını seviyorlar. Tahtada not tutarak ders anlatmak zaman alıyor. Öğrencilerle iletişimi azaltıyor.
Siz nasıl bir yol izliyorsunuz.
Anadolu lisesinde görev yapıyorum. Özellikle çocuklar not tutmasını seviyorlar. Tahtada not tutarak ders anlatmak zaman alıyor. Öğrencilerle iletişimi azaltıyor.
Siz nasıl bir yol izliyorsunuz.