Derslerde Ödev(Öğrencimin Çalışması)

ziberkan Çevrimdışı

ziberkan

Super Moderator
Ders işlerken belirli konularda öğrencilerime çalışmalar yaptırıyorum. Ve bunlardan güzel bir çalışma örneği ;)

T Çevrimdışı

tarih.20

New member
Ynt: Derslerde Ödev(Öğrencimin Çalışması)

Hocam bu çalışma güzel olmasına güzel de birşeyi merak ediyorum.Zaman zaman xxxxxxxxxxx.net'te de görüyorum, bu tarz şeyleri....Müfredatı nasıl yetiştiriyorsunuz şiir yazdırırken,ders saati az çünkü...

ziberkan Çevrimdışı

ziberkan

Super Moderator

Hocam bu çalışmalar sadece sözel sınıflar içindir. 4 saatlik müfredat içerisinde yapılmaktadır ve sadece 1 ders saati ayrılmaktadır. Her zaman değil öğrencinin ders alım durumu ve tarihi sevdirmek amaçlı belirli zamanlarda yapılmaktadır. Ben bu uygulamadan gayri bir de 4 saatlik derslerin birini de test çözümüne ayırmaktayım. Yine her sınıfta bir tarih kurul başkanı ve 4 kurul üyesi ayrıca bana 1 aylık dönemlerde tarih hakkında rapor tutacak gelişmeleri belirtecek bir raporcum bulunmakta. İşleri rayına oturtunca zaten kendiliğinden yürüyor. Selametle. Zaten tarih öğretmeni nette de çalışmıştım.

M Çevrimdışı

massaaba

New member

Yine her sınıfta bir tarih kurul başkanı ve 4 kurul üyesi ayrıca bana 1 aylık dönemlerde tarih hakkında rapor tutacak gelişmeleri belirtecek bir raporcum bulunmakta. İşleri rayına oturtunca zaten kendiliğinden yürüyor

demişsiniz.... elbette öyle ama bu rapor ne raporu ben anlamadım doğrusu....

Geri