Duyuru

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator
Forumumuzda öğretmen yöneticiler(buyruk) ile öğrenci yöneticiler(tigin) birbirinden ayrılmıştır.
Bilgilerinize.

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator
Ynt: Duyuru

Uğurcan artık baş edemiyorum siteyle. Yeni bir grup oluşturup yetkilerini biraz daha arttırmam gerekiyordu. Böyle birşey geldi aklıma. Tabii "tiginler" bir kademe aşağıya düşmüş gibi gözüküyor ama öyle birşey yok. Hala aynı yetkilere sahipsiniz. Hem eski Türkçe de Tigin prens anlamına geliyor. Böylece tahtta hak sahibi oldunuz. O0 (esaret ile çubuk prenses hariç :/*)

E Çevrimdışı

esaRet__

New member

Vallahi bu ayrıma diyecek (kötü) hiçbir sözüm yok. Bence olması gerekirdi (öğretmen ve öğrenci ayrımı). Fakaa..t tiginin anlamı madem prens ve erkek öğrencilere hitap ediyor. E kızlara da hitap eden bir sıfat bulsanız daha iyi olurdu sanki galiba sanırsam kesinlikle sevgili çubuk prenses ve benim açımdan.
Bak şimdi yahu olmadı bu. Sayın İlteriş lütfen bize de bir sıfat verin, bulun vs. (Allah rızası için). Sıfatsız bırakmayın bizi. :'(

raltar Çevrimdışı

raltar

Super Moderator

Kız öğrenci olup,yönetici olan kardeşlerimiz için "Tigin" karşılığı "Kunçuy"ünvanını öneriyorum.Tabi İlteriş Bey uygun bulurlarsa.Kunçuy zaten prenses demektir.

Saygılarımla

V Çevrimdışı

Vanlı65

New member

İlteriş ' Alıntı:
Uğurcan artık baş edemiyorum siteyle. Yeni bir grup oluşturup yetkilerini biraz daha arttırmam gerekiyordu. Böyle birşey geldi aklıma. Tabii "tiginler" bir kademe aşağıya düşmüş gibi gözüküyor ama öyle birşey yok. Hala aynı yetkilere sahipsiniz. Hem eski Türkçe de Tigin prens anlamına geliyor. Böylece tahtta hak sahibi oldunuz. O0 (esaret ile çubuk prenses hariç :/*)

Teşekkürler...

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator

Raltar hocam fikir güzel ama daha fazla yönetici gurubu oluşturmak istemiyorum. (Bu arada geç farkettiğim için özür diliyorum) Hem bizim bayan tiginlerimizin ikiside erkek gibi kızlar maşallah (Deyip kıvırıyorum. :((" Kızlar üstüme gelmeyin ";()

Geri