Ermeni Soykırımı Anketi

S Çevrimdışı

*SüRgÜn*

New member
Ynt: Ermeni Soykırımı Anketi

Evet arkadaşlar gerçekten çok hassas bir konu bu ankete bir ''TÜRK'' olarak ''hayır'' cevabı göndermeniz rica olunur..

BİLMEYENLERE DUYURULSUN LÜTFENN!!!!
NOT:Ermeniler bizim topraklarımızı çalmak için ve bizim adımızı kötüye çıkartmak için ellerinden gelen bütün herşeyi gerçekleştirmişlerdir ve hala da gerçekleştiriyorlardır lütfen biz bir kereciğine de olsa hayır cevabı vereceğiz lütfen bu sizi üşendirmesin bir 10 sn.'lik görevinizi yerine getirin lütfenn..

BİZ TÜRK'ÜZ bunu hiç bir zaman unutmayınız!!!
SAYGILARIMLA

V Çevrimdışı

Vanlı65

New member

*SüRgÜn* ' Alıntı:
Evet arkadaşlar gerçekten çok hassas bir konu bu ankete bir ''TÜRK'' olarak ''hayır'' cevabı göndermeniz rica olunur..

BİLMEYENLERE DUYURULSUN LÜTFENN!!!!
NOT:Ermeniler bizim topraklarımızı çalmak için ve bizim adımızı kötüye çıkartmak için ellerinden gelen bütün herşeyi gerçekleştirmişlerdir ve hala da gerçekleştiriyorlardır lütfen biz bir kereciğine de olsa hayır cevabı vereceğiz lütfen bu sizi üşendirmesin bir 10 sn.'lik görevinizi yerine getirin lütfenn..

BİZ TÜRK'ÜZ bunu hiç bir zaman unutmayınız!!!
SAYGILARIMLA

Teşekkür ederim arkadaşım ilgilendiğin için.Bir tek sen ilgilendin bu hassas konuyla yani en azından öyle görünüyor.Üyelerimiz zahmet edipte bir teşekkür,teşekkürü geç bir mesaj dahi yollamadılar.
Konu gelmişken bunu söylemek isterim arkadaşlar Forum ayakta tutan yorumdur,teşekkürdür.Siz yazılan bir konuya bir teşekkür etmez,bir mesaj yollamazsanız o insan bi daha kalkıp mesaj yazmaz.Lütfen daha duyarlı olalım.Heleki böylesine hassas konularda.

F Çevrimdışı

furkanözyürek

New member

Uğur kardeşim teşekkür etmeselerde(mesela ben) eminimki herkes oy kullanmştır ben üniverstede her fakülteyi dolaşıp bulduğum her panoya linki yapıştırdım ve birçok duyarlı insan gördüm eminimki sitemizdede herkes bu konuda duyarlılık göstermiştir

V Çevrimdışı

Vanlı65

New member

Sorun teşekkür epilip eilmemesi değil.İnsan bu gibi bir konuya nasıl yorumsuz kalabilir onu merak ediyorum.Ve değimi tekrar altını çize çize söylüyorum FORUMU YAŞATAN YORUMDUR. Şunuda açıkça belirteyim benim bütün hevesim gitti.Ben bu konuyu bu siteye yazdıktan sonra bir patlama olacağını hedeflemişdim ama malesef umduğumu bulamadım...
Neyse bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok.İnsanların neye önem verip vermeyeceğine ben karar verecek değilim.Bu konu bana göre çok önemlidir.[Çünkü ben söz konusu olan varlıkların (bizi soykırım yapmakla suçlayanların) benim dedeme,neneme kısacası büyüklerime(Atalarıma) neler çektirdiklerini bizzat kendi büyüklerimin ağızlarından duydum.Belkide o yüzden fazla önemsiyorum]Ama bu başkasına göre çok da önemli değildir...

2 Çevrimdışı

2.fatih

New member

ermeni soykırımına binlerce kez ama on binlerce kez HAYIRR!.

Geri