Masonlar sözde soykırımı destekliyor.

ziberkan Çevrimdışı

ziberkan

Super Moderator
Ynt: Masonlar sözde soykırımı destekliyor.

Evet önceden beri şu masonluk nasıl bir şey diye düşünüp durmuşumdur araştırmalarını da yaptım hala elimde okumaya devam ettiğim, İlhami Soysal'ın yazdığı "Türkiye ve Dünya'da Masonluk ve Masonlar" adlı kitap var. Türkiyedeki masonlar sayılmayacak kadar çok makale, sayfalar dolusu kitaplar yazmışlar, yok masonluk şöyle yok böyleymiş, herkes yanlış anlıyormuş, insanlık sevgisiymiş, farklı düşüncelermiş, dinsiz olan giremezmiş, ama herkesin dini kendineymiş, Allah (haşa) hiç bir şeye karışmayan ayrı bir varlıkmış, herkes kendisinden sorumlu ve geliştirmeye çalıştığı için gizli gibi gözüküyormuş, şöyle bakarsan, yok böyle bakarsan iyiymiş falan fişman, kardeşim hangi saçmalığa baksan, hangi taşı kaldırsan onlar çıkıyor, bir de biz öyle değiliz diye insanları kandırmaya çalışıyorlar. Tamam dünya devletleri içinde çok güzel geçiniliyor ama Türkiye, Türk milleti söz konusu olunca nedense işler ve davranışlar değişiyor.
Ben de soruyorum o zaman, Bizim kendimizi korumak için yaptığımız soykırım oluyorda, bugün ABD'nin Irak'ta yaptığı, İsrail'in Filistin'de yaptığı, Afganistan da yapılanlar, Cezayir'e uygulananlar ki kendi topraklarında kendilerini savunmak için bile yapmıyorlar, bu neden soykırım olmuyor.
Eğer onlar bunu demokrasi adına yaptılar, ve yapıyorlarsa, biz de zamanında Türk milletinin demokratik koşullarda yaşaması için bunu yaptık. Selametle.

Geri