Necatibey Eğitim Fakültesi (Balıkesir Üniversitesi)

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator
Necatibey Egitim Fakültesi 1910 yilinda Karesi Darülmuallimin adiyla egitim-ögretime baslamistir. Okul, Mustafa Necati Bey'in milli egitim bakanligi sirasinda yapimina baslanan bugünkü binaya 1932 yilinda tasinmis ve bu tarihten itibaren de Necatibey Ögretmen Okulu adini almistir.

Necatibey Egitim Fakültesi 1932-1982 yillari arasinda Necati Egitim Enstitüsü ve Necatibey Yüksek Ögretmen Okulu adlariyla ögretmen yetistirmeye devam etmis; 1982 yilinda da Uludag Üniversitesi'ne baglanarak Necatibey Egitim Fakültesi adini almistir.

Necatibey Egitim Fakültesi 1992 yilindan bu yana Balikesir Üniversitesi'ne Bagli olarak egitim-ögretim çalismalarini sürdürmektedir.

Necatibey Eğitim Fakültesinin imza etiketi hazırlanmıştır. Kullanmak için buraya tıklayınız.

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator
Ynt: Necatibey Eğitim Fakültesi (Balıkesir Üniversitesi)

1997 mezunuyum. Bizim dönemden bir tek Murat Ali Hocam kalmış okulda. :-\ Ellerinden öpüyorum.

U Çevrimdışı

uğur

New member

1996 mezunuyum

R Çevrimdışı

RamazanOsma

New member
Balıkesir Necatibey Mezunlarına (Nef)

Sosyalbilgiler öğretmenliği 2002 mezunuyum 1998'de Balıkesir Necati Bey Eğitim Fakültesin de üniversite öğrenim hayatıma başladım. . Necati Bey'den mezun olan arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bizden önce tarih öğretmenliği vardı. Bizim sosyalbilgiler öğretmenliği açılınca tarih öğretmenliği kapatılmıştı. Tarih öğretmenliğinde arkadaşlarım var. Sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Necatibeylilere... Buluşmak dileği ile sitede emeği geçen arkadaşlarımada sevgilerimi sunuyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Bayrakları bayrak yapan üstünde ki kandır.
Mevcut olduğumuz kudret damarlarımızda ki asil kanda mevcuttur.
Vatan sevgisi imandan gelir.
Bu üç dize bizde ki tarih sevgisini özetliyor. Aslımla her zaman gurur duydum.Osmanlı dan Selçuklu ya Karahlı ya Göktürk'e Metehan'a
Ramazan Osma Sinop-Gerza Sosyalbilgiler Öğretmeni
Lütfen iletilerinizi tamamını büyük harflerle yazmayınız. Tarafımdan düzeltilmiştir.
85110186158341205586105fu9.png

I Çevrimdışı

ismail aslan

New member

Bu bölümü yeni gördüm... Ben de Uludağ Üniversitesi Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği 88 mezunuyum...

Karacabey Lisesi Tarih Öğretmeni İsmail Aslan ülkemizin hangi köşesine gitseniz mutlaka bir Necatibey mezunuyla karşılaşıyorsunuz bu çok güzel....

A Çevrimdışı

anemon

New member

Ben 1991 mezunuyum. O zamanlar Fakülte Uludağ Üniversitesi'ne bağlıydı.

C Çevrimdışı

cifci

New member

1994 necatibey mezunuyum. Bursa/ karacabey 'de görev yapıyorum. ismail hocama katılıyom nereye gitseniz mutlaka bir necatibey mezunu ile karşılaşırsınız.Yalnız 94 mezunlarına bu forumda rastlayamıyorum. Herhalde henüz göreve atanmadılar. :/* :D)

C Çevrimdışı

companero

New member

2003 sosyal bilgiler mezunuyum,selamlar

T Çevrimdışı

tarihçi4534

New member

2002 sosyal bilgiler mezunuyum.Ben hemen göreve atandım ama hala tayini çıkmayan sınıf arkadaşlarımı görmek beni üzüyor.Tarihi hikaye gibi okuyup anlatmak yerine ondan ders çıkarıp geleceğe bakmak gerekir. Bütün arkadaşlara selamlar.

D Çevrimdışı

duygu_sa

New member

ben 1997 mezunuyum sınıf arkadaşlarım nerdesiniz?Yasemin,Süreyya,Erhan,Mesude, ben Saniye Nazımla 12 senedir Bartındayım.Selamlar

E Çevrimdışı

eypoztrkr

New member

98 gündüz mezunuyum diğer yazan arkadaşı merak ettim

A Çevrimdışı

alibaba001

New member

selam dostlar ben 1986 mezunuyum bence Necatibeyli olmak ayrıcalıktır bunu çalıştığınız her kurumda görebilirsiniz

H Çevrimdışı

hayatiBEKTAŞ

New member

hayati bektaş 1996 da NecatiBey Eğitim Fakültesinden mevzun oldum.Tanıyan arkadaşlara selamlar...

H Çevrimdışı

hanzeybil

New member

1999 NEF Tarih mezunuyum. Bencede onur verici

S Çevrimdışı

Sehnsucht

New member

Merhabalar! ben Sinan... 1997 tarih mezunuyum.uzun süredir yurtdışında yaşıyorum. Tesadüfen bu siteyi gördüm ve okul arkadaşlarımı merak ettim.
birkaç kişi dışında, malesef baglantı kalmadı.Burda birilerine rastlarsam çok memnun olurum.Şerafettin hocaya selamlar.Selim Aktalayın dersini nasıl geçmiştik unutmak mümkün değil.Saniye beni hatırladın mı? demek bartındasın. Hamburgtan herkese selam...

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator

Sehnsucht ' Alıntı:
Merhabalar! ben Sinan... 1997 tarih mezunuyum.uzun süredir yurtdışında yaşıyorum. Tesadüfen bu siteyi gördüm ve okul arkadaşlarımı merak ettim.
birkaç kişi dışında, malesef baglantı kalmadı.Burda birilerine rastlarsam çok memnun olurum.Şerafettin hocaya selamlar.Selim Aktalayın dersini nasıl geçmiştik unutmak mümkün değil.Saniye beni hatırladın mı? demek bartındasın. Hamburgtan herkese selam...

Hoşgeldin Sinan

1997 mezunlarından birinin daha sitemize üye olması mutluluk verici.

Geri