Site Banner-2

S Çevrimdışı

*SüRgÜn*

New member
Ben,sayın site yöneticileri eğer kabul görürlerse sitemizde banner yarışması düzenlenmesini rica ediyorum.Eminim çok kaliteli bannerlar ortaya çıkacak...Reklamlar için daha iyi olur diye düşünüyorum.Görüşlerinizi bekliyorum...

SAYGILARIMLA​
 
Y Çevrimdışı

YuSuFiSL@M

New member
Ynt: Site Banner-2

Çok kaliteli bir site... Bence "banner" 'ı değiştirmelisiniz. En azından "osmanlı skin" yazısını photoshop ile düzeltmek ve oraya "Tarih Portali" yazmak suretiyle daha hoş bir görünüm elde edersiniz. Ben kendi sitemde de aynı temayı kullanıyorum ve şuan sadece "osmanlı skin" yazısını değiştirdim. Yakında padişah resminide kendi zevkime göre değiştireceğim. Böylece daha hoş bir görünüm elde etmiş olacağım. Aynı şekilde yaparsanız göze hitap eder.
 
S Çevrimdışı

*SüRgÜn*

New member
Ynt: Site Banner-2

Ben de size katılmaktayım işin doğrusu.Orada temanın isminin yazmasının bir anlamı yok bence de.Değiştirilse daha iyi olur...

SAYGILARIMLA...​
 
A Çevrimdışı

altan2592

New member
Ynt: Site Banner-2

Temadaki 'Osmanli Skin' yazisini değiştirmeye çalıştım fakat;

Orda üst katmana hafif bir beyazlatma kullanılmış gözle görülebilir şekilde belli oluyor.(Genelde buton yapımında kullanılır.)
Ben biraz uğraştım ama pek güzel olmadı :( Birde ne tür font kullanacağımı seçemedim. Photoshop'dan daha iyi anlayan birisi varsa denemesi çok güzel olur.

Saygılarımla...
 
Geri
Üst