Tarih Öğretmenliği kontenjanları

F Çevrimdışı

flower_34

New member
Tarihçi arkadaşlarımız;

Bizler ,geçmişini Tarihini sadece okul kitaplarından öğrenen bir gençliğin gelecekte Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olabileceğine inanan,inanmayan ancak Ulu Önder Atatürk’ün ilkelerine ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalacağına inanan,destek veren,düşünen ama hep göz ardı edilen Tarihçiler ve Tarih Öğretmenleriyiz.

Mücadelemiz yalnızca elimize tebeşir alıp kara tahta başına geçip öğrencilerimizle buluşmak içindir.Tarihe gönül vermiş,emek vermiş binlerce öğretmen günümüzde 73 gibi komik kadrolarla asimile edilmektedir.Hayat mücadelesine katılan çoğu arkadaşımız çeşitli mesleklere yönelmiş ve ne yazık ki emeklerinden,hayallerinden vazgeçmek zorunda bırakılmıştır.Şimdi tarihçiler birleşmekte,haklarını aramakta,çeşitli forumlarda ve internet sitelerinde seslerini duyurmaya çalışmakta ancak bu haykırış kendi derdimizi dinlemekten öteye gidememektedir...
Bu nedenle siz tarih gönüllülerinin, tarihi yürekten seven dostlarımızın yardımını istiyoruz.Bize destek verin.Tarihin tarih olmaması için elimizden geleni yapalım.. Biz ve bizden sonra gelecek olan tarihçiler için...
Desteğiniz için şimdiden teşekkürler...
 
A Çevrimdışı

adana

New member
Ynt: Tarih Öğretmenliği kontenjanları

Sayın flower_34, nasıl bir destek beklediğinizi açıklarsanız, ne yapıp ne yapamayacağımıza bakarız.
 
F Çevrimdışı

flower_34

New member
Ynt: Tarih Öğretmenliği kontenjanları

Hocam biz atanamayan tarihçiler olarak yeni bir site kurduk.sesimizi duyurabilmek kontenjan sayısını arttırabilmek için.Sitemiz tarihplatformu.com burda vermemizin bir sakıncası yoktur umarım.
ulaşabildiğimiz kadar çok tarihçiye ulaşmayı hedefliyoruz bu yüzden bize destek vermeniz bizim ve bizden sonra gelecek tarihçiler için çok önemli.
 
A Çevrimdışı

a.ayaz

New member
Ynt: Tarih Öğretmenliği kontenjanları

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Ben bu sene tarih 4'teyim ama gelin görün ki ne yapacağımızı bilmiyoruz. Açıklanan rakamlar komedi.

Mesajınız tarafımdan dilimiz imla kurallarına uygun hale getirilmiştir.
8823024841271197386601pf4.png
 
Geri
Üst