tubitak ortaöğretim araştırma projeleri

K Çevrimdışı

keroyamo

New member
iyi günler ben bu yıl ilk defa tarih bölümününde konduğu tübitak araştırma projesinde tarih konusunu seçtim projemi silahın gelişimi devletler üzerindeki etkileri özellikle halklar sivil halk üzerindeki etkileri üzerine kurmak istiyorum aslında daha kesin karar vermedim orta asya türk kültürü nün günümüze uzanışı hititler asya hun devleti .. gibi konularıda düşünüyorum konu seçimi hakkında bir fikri olan var mı bu konular nasıl yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla... kerem

umuro Çevrimdışı

umuro

Super Moderator
Ynt: tubitak ortaöğretim araştırma projeleri

Ben de proje yarışmasına öğrencilerimle katılmak istiyorum.Yerel tarih çalışması yapmayı düşünüyorum.

K Çevrimdışı

keroyamo

New member

projeyi nasıl şekil olarak sunacağım daha önce katılan arkadaş var mı kitap haline mi getireyim ve haritaları yani belgeleri nasıl sunacağız bilgisi olan var mı acaba bu konuda.

umuro Çevrimdışı

umuro

Super Moderator

keroyamo ' Alıntı:
projeyi nasıl şekil olarak sunacağım daha önce katılan arkadaş var mı kitap haline mi getireyim ve haritaları yani belgeleri nasıl sunacağız bilgisi olan var mı acaba bu konuda.

hocam hangi konuda preje yaptığınızı bilmediğimiçin yardımcı olamıyorum hocam ama yarışma koşullarının olduğu kitapçıkta bu konuda bilgi ve örnek vardı.....

C Çevrimdışı

can_berk

New member

bu yarışma ile ilgili proje sunan oldumuu?tecrübesini bizimle paylşaırsa sevinirim..

Geri