Hoşgeldiniz

P Çevrimdışı

PaylaşımVadisi

New member
Ynt: Hoşgeldiniz

S.a Ordu/Gürgentepe'liyim İsmim Erhan, siteniz hayırlı olsun, konusu bakımından gerçekten güzel bir yere geleceğine inanıyorum, İnsanın kendisini bilmesi için önce Tarihini bilmesi gerekir...

B Çevrimdışı

batuhansafak

New member

Ben Batuhan İstanbul'dan siteyi başka bir siteden gördüm ve geldim çok hoşuma gitti ellerinize sağlık

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator

Hoşgeldin batuhanşafak. Beğenin bizi mutlu etti. İnşallah senin de katkılarınla çok daha güzel olacak.

E Çevrimdışı

Enderun

New member

Kamu Yönetimi mezunuyum,y.lisansa hazırlanmak için arama motoruna Türk Siyasi yazdım ve ağelinizi buldum.
Bİr Tarih Sevdalısıyım Ben De...

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator

Aramıza hoş geldiniz. Paylaşımlarınızı 4 gözle bekliyoruz.

T Çevrimdışı

türküm

New member

Günaydın, Van'dan katılıyorum aranıza. Dedelerim İran'dan Van'a göçmüş Türkmen'ler. Öğretmenlik çıkışlıyım ancak Devlet Memurluğu yapıyorum. Tarihe olan merakımı daha yeni yeni giderebilme ortam ve fırsatı bulabildim. Kısıtlı kaynaklarımla kendi çapımda birşeyler öğrenmeye çalışırken sitenizi görmek büyük bir şans benim için. En azından harita ihtiyacımın bir kısmını konunun ilgilisi olmanız sebebiyle sayenizde karşılayabileceğimi sanıyorum. Yardım ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator

Sizi aramızda görmek bizi onurlandırdı. İstek ve sorunlarınız için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Sizdende paylaşım bekliyoruz.

Selametle

T Çevrimdışı

Teñrikut

New member

Merhabalar ben Muhammet Çelik.
İnşaat mühendisiyim ama tarihe ilgim çok fazladır.

Bu nedenle uzun zamandır tarih ile ilgili internet forumculuğu yapıyoruz.

Bugün sizin sitenizle karşılaştım. Samimi duygular ile sevindim. Umarım karşılıklı iletişime geçerek büyük işler başarabiliriz. Zira tarih bilgisi geleceğime yön verecek en önemli unsurdur.

Mesajınız tarafımdan dilimiz imla kurallarına uygun hale getirilmiştir.
8823024841271197386601pf4.png

E Çevrimdışı

esaRet__

New member

Hoşgeldiniz efendim. Umarım sizden de birşeyler öğrenebilirim tarih bâbında. Esenlikler dilerim...

ilteriş Çevrimdışı

ilteriş

Administrator

Aramıza hoşgeldin "Teñrikut"
İçten katılımınız için teşekkürler.

NOT: Sitemizdeki öğrenci üye sayımız azımsanmayacak düzeyde bu sebeple dilimiz imla kurallarına biraz daha dikkat etmenizi rica ediyorum. Anlayışla karşılayacağınızı temenni ediyorum. Selametle.

1 Çevrimdışı

1453

New member

Ben aykut , Tarihi çok seviyorum ( hade canım :D ) İstanbul'da oturuyorum , hoşbuldum​

K Çevrimdışı

kral_alp

New member

Selam millet. Bilgisayar bölümü mezunu olmama rağmen tarih benim hayatım. Burda olmaktan mutluyum.

Lütfen iletilerinizi tamamını büyük harflerle yazmayınız. Tarafımdan düzeltilmiştir.
8822415140281185225459cq6.png

K Çevrimdışı

kartaltr88

New member

''TarihPortalı.net'' e katılmaktan çok memnunum. Kamu Personeliyim. Özellikle TÜRK TARİHİ ilgi alanıma girmektedir. Siteye emeği geçenlere teşekkürler... Vatanını seven, Genç yürekler, Hepinize MERHABA.

Geri